אני עצבני בטירוף

למרות שהשיגה את ניצחון החוץ הראשון העונה ביורוליג, עודד קטש מאמן מכבי ת"א מוטרד ועצבני ממה שהוא ראה על המגרש ויש לו ממה.

יום שישי 30 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT
לאחר שחשבנו שהרוחות נרגעו מהמשחק הדרמטי שהתנהל  במילאנו, בו ניצחה מכבי ת"א בשניות הסיום מסל ניצחון של טרנס מוריס, דווקא עודד קטש, מאמן מכבי תל אביב, שתמיד נראה ומשדר רוגע סיפק תגובה לא שיגרתית.

קטש: "אני עצבני בטירוף על הרבה מאוד דברים. עשינו ניצחון חוץ וזה מה שחשוב להמשך, אבל הרבה פעולות בסיסיות פשוט לא התבצעו כהלכה. שיחקנו נגד קבוצה חלשה, אולי החלשה בבית ואחת החלשות ביורוליג, והיינו צריכים לעשות את המשחק הרבה יותר פשוט וקל. אנחנו יודעים בדיוק מה צריך לעשות, אבל זה לא יוצא לפועל".

אסטבן באטיסטה שהיווה פאקטור מרכזי הערב: "השגנו את הניצחון הראשון בחוץ וזה חשוב לנו מאוד. אנחנו יודעים שאנחנו צריכים להשתפר ולעבוד על אספקטים מסויימים."

טרנס מוריס שקלע את סל הניצחון ושיחק עם פציעה פירגן לחברו ביינום ואמר: "סל הניצחון היה מהלך של ביינום, אני רק הייתי שם כדי לסיים. בלעדיו זה לא היה קורה. אני מקווה שהניצחון הזה ייתן לנו ביטחון להמשך".

וויל ביינום ששוב לא הרשים במשחק עם מספר איבודי כדור קריטיים אמר: "טוב לנצח, זה היה משחק קשה. כולם יותר טובים ב-40 אחוז נגד מכבי. זה קשה לשחק מעט בצורה הזאת, אבל אני מקצוען ומקבל את זה". לגבי המהלך האחרון במשחק ציין ביינום: "כל החיים שלי אני לוקח זריקות חשובות, אני רגיל לזה".

הקפטן דרק שארפ: "הגיע לנו לנצח הערב. זה היה משחק מכוער, לא עשינו דבר ממה שרצינו. יש לנו הרבה מה לשפר ועד סוף העונה יש לנו הרבה על מה לעבוד", 


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק