נקווה לזכות גם השנה

נראה כי שלומי ארבייטמן, כובש שער הניצחון של הפועל תל אביב, כבר שכח את השחתת מכוניתו הבוקר והאושר בהחלט ניכר על פניו. גילי לנדאו: "אלילת המזל לא הגיעה למשחק היום"

יום רביעי 12 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
הפועל תלȠאביב העפילה הערב (רביעי) לרבע גמר גביע המדינה, אחרי שרשמה ניצחון 0:1 על הפועל באר שבע.

מאמנה של הפועל תל אביב, אלי גוטמן, אמר בסיום: "סוף סוף ניצחנו 0:1. אם היה לי את ה- 0:1 הקטן הזה בדרבי או בקרۙת שמונה, הייתי הרבה יותר מאושר. אנחנו קבוצה שצריכה להמשיך להיאבק במאבקי התחתית, והיום היינו צריכים לעבור שלב וזה מה שעשינו ואני שמח. יש סיפוק בלעלות שלב אבל לא נחגוג זאת כי יש לנו משחק חשוב ביום שבת ואנחנו צריכים לעבוד. מה שמעניין כרגע זה המשחק מול בני יהߕדה ולא ההגרלה".

כובש שער הניצחון, שלומי ארבייטמן: "אני לא מתעסק במה שהיה בבוקר, הראש שלי היה במשחק. שמח שעברנו שלב. זה היה משחק קשה מאוד. בגביע אין משחקים קלים. היינו יותר טובים במחצית הראשונה. במחצית השניה הם נתנו גז והגיעו להזדמנויות, אבל מה שחשוב זה שניצחנו ואנחנו ברבע הגמר. לא משנה את מי נקבל בשלב הבא, מי שבא ברוך הבא ונקווה לעלות עוד שלב. אני מאוד מקווה שבעזרת הקהל המדהים, המאמן הנהדר, יוסי אבוקסיס והשחקנים נזכה גם השנה בגביע."

מאמנה ߩל הפועל באר שבע, גילי לנדאו, לא הצליח להסתיר את אכזבתו בסיום: "קודם כל, ברכות להפועל ת"א. היינו הרבה יותר טובים, שיחקנו ברמה גבוהה, שיחקנו כדורגל משוחרר. אלילת המזל לא הגיעה למשחק היום. מבחינתי זוהי אכזבה גדולה, וצריך למנף את היۛולת הזו לליגה. היתה שגיאת שיפוט ונפסל גול חוקי שלנו, אבל עדיין היו לנו מספיק הזדמנויות כדי להכריע את המשחק. אנחנו שווים ליגת העל". 

לנדאו המשיך בקו אותו החל בימים האחרונים ואמר: "כשאני אומר משהו כדאי להפנים אותו, כי שחקני ۞פתח בכדורגל שלנו חושבים שהם גדולים מהכדורגל שלנו. שחקנים רוקחים מזימות, וכדאי להפסיק את זה ומיד".

תגובות

טלספורט בפייסבוק