כל הקרדיט מגיע לשחקנים

מאמן הפועל תל אביב, יוסי אבוקסיס, פירגן לשחקנים שלו לפני שעה קלה, אחרי נחיתת הקבוצה בנמל התעופה בן גוריון. השחקנים שפעו חיוכים אחרי הניצחון במדריד, אבל המחשבות כבר במפגש מול קריית שמונה ביום שני

יום שישי 30 נובמבר 2007
שלמה חסיד
שחקני הפועל תל אביב נחתו אחר הצהריים בנמל התעופה בן גוריון מחויכים אחרי הניצחון המרשים במדריד, אבל עם הרגליים על הקרקע. כל אנשי הצוות המקצועי, השחקנים ואנשי צוות האימון, שמחו אבל הזכירו כי המשחק האמיתי יתקיים ביום שני הקרוב, בליגה מול קריית שמונה.
מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס: "כל הקרדיט מגיע לשחקנים שנלחמו היטב. השגנו ניצחון מדהים, אבל המשחק ביום שני נגד קרית שמונה חשוב יותר. אסור לשכוח שאנחנו עדיין מתחת לקו האדום. בקבוצה יודעים מה גודל המשימה שלפנינו ונעשה את הכל כדי לנצח ביום שני". 

יגאל אנטבי: "זו תוצאה מכובדת מאוד, אפילו מדהימה. היא מוסיפה לביטחון שלנו, אבל המשחק היותר חשוב הוא מול קריית שמונה". 

שי אבוטבול: "אני מבין את הקהל שלא הגיע היום לשדה התעופה. זו תקופה לא הכי טובה של המועדון. אנחנו מטבע הדברים מתרכזים בליגה. יש שמחה על הניצחון, אבל כבר נרגענו והעיניים במשחק ביום שני". 

כובש השער הראשון מול חטאפה, וואליד באדיר: "להפועל יש מסורת כדורגל גדולה באירופה והניצחון הזה ממשיך אותה. מה שבאמת חשוב זה המשחק ביום שני. נגיע אליו מוכנים במאה אחוז. חשוב שנשחק מול הקהל שלנו ואם ננצח את קרייית שמונה אז זה יהיה מושלם". 

צילום ועריכה: נפתלי חזקיה

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק