אני לא מתעסק בשנה הבאה

מכבי ת"א הבהירה לניקולה וויציץ' כי הפרסומים על פרידה ממנו בשנה הבאה לא יצאו מהמועדון. השחקן עצמו הודיע כי הוא מתעסק אך ורק במשחק החשוב הערב מול ריאל

יום חמישי 13 מרץ 2008
שלמה חסיד

במכבי ת"א קיימו השבוע שיחת הבהרה עם הסנטר, ניקולה וויציץ', בעקבות הפרסומים על רצונה של הקבוצה לשחӨר אותו במהלך הקיץ. 

במהלך השיחה נאמר לניקולה במפורש שאין כל החלטה לגביו, וכי המידה שהופיע בעיתונים לא נמסר מגורמים רשמיים בתוך המועדון. מדובר בידיעות ספקולטיביות ורכילותיות. 

שני הצדדים סיכמו לקיים את ההידברות בינהם בנוגע לחוזה הבא של השחקן רק בקיץ, אחרי שהקבוצה תתחיל להתכונן לעונה הבאה. 

במכבי מניחים כי השמועות לא יפריעו לוויציץ' להתרכז  במשחק הערב מול ריאל מדריד, משחק אותו מכבי חייבת לנצח כדי לא להיקלע לבעיה קשה בנוגע לסיכוי להעפיל לשלב הבא.̦nbsp;

גורם בכר ורשמי במכבי אמר היום ל-TELESPORT: "גורם אינטרסנטי שרוצה לסכסך בין הצדדים, הדליף משהו לעיתונאי אחד, ואחרים רצים להסיק ממנו. אין לנו שום מחשבות קונקרטיות לגבי ניקולה ולגבי אף שחקן, ובטח שלא נתעסק בזה יום או יומיים לפני המשחק הקובע הערב מול ריאל מדריד. אנחנו מתעסקים אך ורק במשחק וכך צריך להיות".

ניקולה וויציץ' אמר ל-TELESPORT: "האמת שאני בכלל לא חושב מה יהיה בשנה הבאה. כל מעייני נתונים למשחק הקובע מול ריאל מדריד. לא צריך להסבۙר כמה המשחק חשוב, ומטבע הדברים, מתעסקים אך ורק בו. כשיגיע הקיץ נראה מה עושים. ברור שמכבי תמיד תישאר הבית שלי ואני תמיד יאהב אותם בכל מצב".

תגובות

טלספורט בפייסבוק