אוחנה חוזר לטדי

הסמל הבלתי מעורער של בית"ר ירושלים מגיע לטדי עם קבוצתו, הפועל כפר סבא, ויזכה לכבוד הראוי לסמלים מהקהל של בי"תר עד לשריקת הפתיחה. טוטו תמוז בהרכב במקום יצחקי הפצוע

יום שישי 30 נובמבר 2007
אסף שקד

כשאלי אוחנה מגיע לאצטדיון טדי, יש ריח אחר באוויר. הסמל הבלתי מעורער של בית"ר ירושלים בכל הזמנים זוכה בכל פעם מחדש לכבוד הראוי לו וגם הפעם הוא צפוי לזכות לכבוד כזה, אך במהלך 90 הדקות האהבה כלפיו תונח בצד והמטרה של בית"ר ואוהדיה לנצח תשאר בעיינה.

הניצחון במחזור האחרון 0-1 על מכבי נתניה, נתן הרבה אוויר ליצחק שום וחניכיו למרות היכולת הלא משכנעת. העובדה שבית"ר פתחה פער של 5 נקודות המקום השני הסתירה עוד יותר את העובדה שבית"ר של המחזורים האחרונים היא לא אותה בית"ר של המחזורים הראשונים.

שחקן מרכזי יעדר ולא יעמוד לרשותה של בית"ר ירושלים, מדובר בחלוץ ברק יצחקי שנפצע במהלך המשחק מול מכבי נתניה ואת חסרונו אמור להשלים טוטו תמוז שכבר הספיק לכבוש ביום רביעי בגביע הטוטו מול מכבי פ"ת ולהזכיר לכולם שאת העונה שעברה הוא סיים כמלך השערים של הקבוצה.

גם תומר בן יוסף שסובל הן ממתיחה במפשעה והן משפעת, יעדר גם הוא מהמשחק וזאת לאחר שהציג משחק טוב במחזור הקודם מול מכבי נתניה.  החשש שאבירם ברוכיאן ועידן טל יעדרו גם הם מהמשחק הוסר כשהשניים ערכו אימון מלא ביום שישי.

הגנת בית"ר ירושלים לא ספגה שער ליגה בשלושת המשחקים האחרונים והישג זה נרשם הרבה לזכותם של שחקני ההגנה אך בעיקר לזכותו של השוער טברקטו קאלה שפתח רע את העונה אך לאט לאט חוזר לכושר שהציג אשתקד. שמעון גרשון שנעדר מהמשחק מול מכבי נתניה, חוזר ישר להרכב ותופס את מקומו של בן יוסף, אריק בנאדו לעומת זאת ימשיך להיות הליברו של הקבוצה.

במידה ועידן טל שנפצע במשחק האחרון בצלעות, יהיה כשיר – הוא צפוי לפתוח בהרכב ולהמשיך ולתפקד בעמדה החדשה שלו כקשר התקפי מתחת לחלוצים, במידה והוא לא יהיה כשיר (סבירות נמוכה לכך) יתפוס את מקומו בהרכב אבירם ברוכיאן.

בחוד יערוך שום שינוי אחד כשטוטו תמוז הצעיר יתפוס את מקומו של ברק יצחקי הפצוע. לתמוז יש עד כה שער ליגה אחד בודד ולאחר העונה שעברה בה היה מלך השערים של הקבוצה, הוא ירצה להוכיח שאת מלאכת הכיבוש הוא טרם שכח.

הרכב משוער: טבטרקו קאלה, יואב זיו, כריסטיאן אלברז, שמעון גרשון, אריק בנאדו, גל אלברמן, עידן טל (אבירם ברוכיאן), דרק בואטנג, מיכאל זנדברג, אנטונלי רומולו, טוטו תמוז

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק