שערורייה בקרב האחרון

שערוריית שיפוט בקרב האחרון של מלכת האגרוף: רג'ינה הלמיך הגרמנייה והגר פיינר מישראל גררו עצמן לקרב מתיש בן 10 סיבובים. השופטים העניקו הניצחון להלמיך, כל היתר חושבים שהניצחון מגיע דווקא לפיינר

שבת 01 דצמבר 2007
אלכס נירנבורג
 הניצחון השנוי במחלוקת של מלכת האגרוף: רג'ינה הלמיך הגרמנייה, המכונה "מלכת האגרוף", גברה בליל שישי בקרב האחרון בקריירה  על הגר שמואלפלד - פיינר הישראלית והגנה על תואר האליפות  בפעם ה 45 ברציפות. עם זאת, הקרב האחרון בקריירה המפוארת של המליך לווה בשערוריית שיפוט צורמת.   

 הלמיך ופיינר גררו עצמן לקרת מתיש בן 10 סיבובים שהוכרע בהחלטת שופטים: הניקוד שהעניקו 3 שופטי התחרות היה 95:95, 94:97 ו 94:96 לטובת הגרמנייה. עם זאת מומחי אגרוף שחזו בקרב ציינו כי שמואלפלד - פיינר הייתה עדיפה הרבה יותר ולהערכתם היא זו שניצחה בקרב.   

אחד הצופים שחזה בקרב כתב בפורום אגרוף נשים: "זו פשוט בושה. פיינר ניצחה כמעט בכל סיבוב והניצחון שייך לה". גם המגיבים האחרים בפורום  סברו כי המנצחת האמיתית בקרב היא דווקא הישראלית בת ה 23.

הקרב נערך במסגרת פדרציית W I B F במשקל קל באולם גדוש באלפי צופים בעיר הולדתה של המליך, קרלסרוהה.

הלמיך (31) מסיימת בטונים צורמים קריירה מפוארת הכוללת מאזן של 54 ניצחונות, תיקו והפסד. המאזן של פיינר עומד על 14 ניצחונות, 5 תוצאות תיקו ו 3 הפסדים.


  

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק