שעמומון בשרון

מכבי חיפה ניצחה הערב בהרצליה את מכבי המקומית 1:0 משער של רנאטו. המשחק עצמו היה נטול הזדמנויות כמעט לחלוטין, אפור ואיטי

שבת 01 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT
מכבי הרצליה תחת הדרכתו של פרדי דוד רשמה העונה, ערב המפגש מול מכבי חיפה בבית, סטטיסטיקה מעניינת. הקבוצה, שדורגה ערב המחזור ה- 11 במקום השמיני, השיגה רק נקודה אחת מארבעה משחקי בית. בחוץ לעומת זאת, רשמה הקבוצה שלושה ניצחונות ותשע נקודות. עם הנתונים האלה היא מארחת בשעה זו את מכבי חיפה מהמקום החמישי בטבלה, שהפסידה פעם אחת בששת מחזורי הליגה האחרונים, בהם ספגה שלושה שערים בלבד.  

מחצית ראשונה:

ההזדמנות הממשית הראשונה במשחק נרשמה רק בדקה ה- 23, לזכות הרצליה. דיוויס קיבל את הזכות לבעוט כדור חופשי של הקבוצה שלו, שפגע בשחקן של חיפה ויצא לקרן. 

דקה 32, מסיללה קיבל את הכדור קרוב לקו מחצית המגרש. הדרום אפריקאי החליט לעבור לבד את כל הדרך, עבר מגן של הרצליה, חדר לרחבה ורק בלימה של ג'ובאניני ברגע האחרון מנעה את כיבוש השער. 

דקה 37, ראדי הגיע מאחור בהתקפת הרצליה ופנוי לגמרי בעט כדור חלש, שדווידוביץ' לא התקשה לאסוף. 

האירוע המסעיר ביותר במחצית הראשונה, היה התנגשות ראשים בין דקל קינן לעומר בוקסנבאום בדקה ה- 43, שהורידה את האחרון לטיפול של כמה דקות מחוץ לקווים, אחרי שהחל לדמם בעקבות הפגיעה. 

מחצית שנייה:

שתי דקות בתוך המחצית ויניב קטן נכנס לזיכרון של כל אוהד כדורגל ולא מהכיוון החיובי. הכדור נכנס מאגף ימין בהתקפת חיפה לתוך הרחבה של הרצליה ואחרי ערבוביה קלה עם שוער הרצליה ניצן ורפאלוב, הגיע לקטן, שעמד פנוי לגמרי מול שער ריק על תיבת החמש. קטן הסתובב, כנראה לא האמין למצב הפשוט שקיבל ובעט החוצה. 

דקה 58, שער לחיפה. רנאטו קיבל כדור מרוסו אחרי בלבול בהגנת הרצליה על קו ה- 16, התקדם ומזווית חדה בעט לפינה הרחוקה.

עד לסיום המשחק לא התרחשו אירועים מיוחדים שהיו ראויים לאיזכור. 

הרכבים:

מכבי הרצליה: איתמר ניצן, מטייה מורץ, מרסיו ג'ובאניני, חיים מלכה, איתן עזריה, ג'וש קנט, מהרן ראדי, דייהו דייויס, כפיר אדרי, עומר בוקסנבוים, סעיד מקאסי.

מכבי חיפה: ניר דוידוביץ'; אלון חרזי, דייגו קרוסה, דקל קינן, פיטר מסיללה, גוסטבו בוקולי, בירם כיאל, ליאור רפאלוב, ג'ובאני רוסו, רנאטו, יניב קטן.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק