אסור להיכנס לשאננות

מכבי ת"א נחתה אחר הצהריים בארץ, לאחר הניצחון הגדול על ריאל מדריד, מאמן הקבוצה, צביקה שרף נשאר על הקרקע: "אנור לשקוע באופוריה". ביינום: "זו היתה הצגה של קבוצה גדולה"

יום שישי 14 מרץ 2008
שלמה חסיד

מכבי ת"א נחתה אחר הצהריים בשדה התעופ۔, לאחר הניצחון הגדול על ריאל מדריד אתמול(חמישי), מספר רב של אנשים שנכחו במקום חיכו בכדי להודות לשחקנים על המשחק הענק שנתנו.

 המאמן צביקה שרף אמר: "אסור לשקוע באופוריה, בעצם שום דבר לא נגמר כי חלילה אם נפסיۓ לז'לגיריס, שהוכיחה את עצמה כקבוצה מצוינת אז לא נהיה במקום הראשון. שמחנו בעקבות הניצחון, אך לא חגגנו, צריך להשאיר מפוקסים בכדי להשלים את העבודה בבית".

יותם הלפרין, שנתן מחצית שנייה גדולה סיכם: "אנחנו שמחים על הניצחון, אך̠שום דבר לא נגמר, אם לא ננצח לא נהיה במקום הראשון, אנחנו זוכרים מה שקרה לנו בקובנה היא קבוצה מצוינת ואסור לנו להפסיד בגלל שיש למשחק הזה משקל גדול".

השחקן היציב ביותר בשורות הצהובים, טרנס מוריס החמיא לחבריו: "אני לא מייחס חשיבות לעובדה שהייתי המצטיין במשחק. חוץ מזה היה משחק טוב שלנו ברבע האחרון וזה יותר חשוב. עכשיו אנחנו כבר מסתכלים על יום חמישי הבא, ברור שהכול יכול להיות ואסור לנו למעוד, פשוט צריך לעשות את שלנו ולהגיע למקום הראשון".

שיצא בחמש עבירות ברבע האחרון אמר: "נתנו הצגה כדורסל של קבוצה גדולה וביכולת כזאת אפשר לזכות בגביע , צריך להראות יציבות ולא להפסיד בבית לז'לגיריס, צריך ללמוד מטעויות ולגלות יציבות ולא לפספס את הזדמנות להיות בפיינל פור".<͢r/>
צילום ועריכה: נפתלי חזקיה

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק