בני יהודה לאן?

בני יהודה ת"א תארח היום את הפועל ת"א למשחק שנחשב מבחינתה, הצ'אנס האחרון, בקרב תחתית נוסף תתארח מכבי ת"א בהרצליה למשחק נגד הקבוצה המקומית, ואילו קרית שמונה תארח את סכנין

יום שישי 14 מרץ 2008
אביחי קריבצק

שלושה משחקים מרתקים ישוחקו מחר במסגרת המחזור ה-24 בליגת העל, כאשר חניכיו של אלי כהן יארחו את הפועל ת"א של גוטמן לקרב על יותר מ-6 נקודות, בהרצליה תנסה הקבוצה מקרית שלום לצעוד צעד נוסף בדרך לצאת מהתחתית, ואילו קרית שמונה תתחרה עם סכנין על הכרטיס לגביע אופ"א.

משחק מספר 50:הפועל קריית שמונה - בני סכנין

חניכיו של רן בן שמעון, ממשיכים להוכיח שהם קבוצה מצוינת, שרוצה להלחם בשתי חזיתות, גם בגביע וגם&n͢sp;בליגה על הכרטיס האפשרי לגביע אופ"א. העובדה שקרית שמונה שיחקה באמצע השבוע משחק גביע אמורה להשפיע על הקבוצה, אך מי שמכיר את רן בן שמעון יודע שכול משחק מבחינתו הוא גמר גביע.

בני סכנין לא משחקת כדורגל טוב כבר מספר מחזורים, אומנם הקבוۦה של אלישע לוי, ממוקמת במקום הרביעי, אחרי קרית שמונה, אך נראה כי הראש של השחקנים המובילים שלה נמצא כבר בעונה הבאה.

ג'ון קולמה הקולומביאני רוצה לעבור לקבוצה גדולה יותר, לאיליה יבוריאן יש הצעות מרוסיה, אלו עובדות שמשפיעות על היכוۜת של הקבוצה, מכיוון שהראש של השחקנים המובילים לא ממוקד. בשני המפגשים הקודמים בין שתי הקבוצות לא הייתה הכרעה, אך מחר מסתמן כי קרית שמונה תנצח ותצעד צעד נוסף למטרה שלה.

ההימור:1, היחס:1.8 

משחק מספר 60:מכבי הרצליה - מכבי ת"א

חניכיו של פרדי דוד, יודעים שהם צריכים סוף סוף לנצח במבצרם, הקבוצה של שיימן עוד לא השיגה ניצחון בית אחד העונה, דבר שבאמת קשה להסביר אותו, הרצליה משחקת פתוח והתקפי במטרה לנצח כול משחק, אך במבצרה המזל לא הולך איתה.

ישנה תחושה שמכול הקבוצות שבתחתית, הרצליה תישאר מכיוון שהיא רגילה להיות בסיטואציה הזאת מזה שנים, מנגד תופיע לה מכבי ת"א, לאחר הניצחון המתוק בדרבי, והדבר הראשון שהיא תצטרך לעשות הוא לרדת מהר לקרקע, כי הרצליה תחכה לטיפת שאננות במשחקה.

המאזן של הצהובים מול הרצליה הוא מושלם, בשני המשחקים הקודמים העונה ניצחה מכבי, עובדה שיכולה לתת דחיפה להרצליה, מכיוון שלמדנו שבכדורגל שלנו קשה לנצח קבוצה שלוש פעמים בעונה. המשחק מחר יהיה פתוח ויובקעו בו יותר משלושה שערים, אך המשחק יסתיים ללא הכרעה.
̼br/> ההימור:X, היחס:2.8

משחק מספר 52:בני יהודה - הפועל ת"א

הקבוצה מהשכונה נמצאת בסיטואציה, שהיא לא זוכרת הרבה מאוד שנים, אומנם בני יהודה התמודדה שנה שעברה בתחתית, אך לא הייתה במצב כה עגום כפי שהיא נמצאת נכון לרגע זה.
הזהובים ניצחו רק 3 פעמים מתוך 23 המשחקים ששיחקו, נתון המצביע על חוסר ביטחון של הקבוצה.

חילופי המשמרות בין ניצן שירזי לאלי כהן לא מצדיקות את עצמן, למרות הזעזוע שרצה ניצן שירזי לעורר במועדון, הקבוצה עדיין שקועה במצב קשה. חניכיו של אלי כהן יארחו מחר את הפועל ת"א בידיעה ברורה, שהם חייבים ניצחון בשביל לשרוד עוד עונה בליגה.

האדומים ממתחם חודורוב יגיעו למשחק, לאחר 120 דקות, ששיחקו בגביע נגד הפועל ב"ש, נתון שיכול להדאיג את גוטמן והאוהדים. האדומים לא מציےים יכולת טובה, מאז הניצחון המשכנע על מכבי חיפה ואם נחבר לזה את העייפות מהגביע ואת המוטיבציה של בני יהודה לפני המחשק, אפשר לומר שהפועל בבעיה.

הסגל של בני יהודה הוא סגל איכותי והיא תפתיע מחר את הפועל בניצחון שיחזיר אותה לתמונה.
ההۙמור:1, היחס:3.7

תגובות

טלספורט בפייסבוק