הקבוצה בראש מעייני

ליגת העל: השחקן המצטיין הערב, עידן טל, בהחלט מתחיל להתחבר לבית"ר ירושלים לאחר השער שהחל את מסכת השערים בניצחון 0:4 מול הפועל כפ"ס: בעתיד יבואו עוד בונוסים. אוחנה: הייתה התפרקות

שבת 01 דצמבר 2007
שלמה חסיד

בטדי בהחלט הייתה אווירה מחשמלת, לא רק לנוכח הניצחון הנהדר 0:4 הערב מול הפועל כפר סבא, אלא גם לעצם ביקורו של יקיר האוהדים - אלי אוחנה. למרות שהפסיד, הרבה אמפטיה, חמלה ואהדה מתקבל אחד הסמלים של עיר הבירה.

עידן טל, המצטיין הערב של בית"ר ירושלים: "יש כאן המון שחקנים לא פחות טובים ממני, וגם אם יש מישהו בפחות טובה, יש מחליפים ואנשים שיכפו עליו. אני חושב שבסך הכל אנחנו מתקדמים".

לגבי התקופה הקשה בבית"ר, התייחס טל: "יש לי דברים יותר חשובים מלהיות שחקן העונה. הקבוצה בראש מעייני, מי שמכיר אותי יודע שאני כזה. בעתיד יבואו עוד בונוסים. כמו שאמרתי כולם תרמו, מחצית ראשונה לא לחצנו טוב אותם". 

יצחק שום, שלא הרגיש טוב הערב אמר בסיום: "אני שמח, לא הרגשתי טוב הערב. אמרתי לשחקנים הערב, הניצחון יכול לעזור לי במצב רוח. אני שמח שבמחצית השנייה התעוררנו. 

"אבל בסופו של דבר ארבעה שערים, עם מחצית שנייה, אני שמח על כך. אני שמח על השערים של עידן טל, ועל המשחק הטוב. מי שמשחק טוב יהיה במגרש. מי שלא משחק טוב, צריך גם לעקוב". 

לגבי חלון ההעברות אמר שום: "איציק קורנפיין לא טס רק כדי לחפש שחקנים לעונה. אני שמח שהקאדר הזה ישאר. אם מישהו ילך, אז בטוח שנביא מישהו אחר".

אלי אוחנה, היה מאוד מאוכזב בסיום: "בהחלט הייתה התפרקות במחצית השנייה, היינו במחצית הראשונה טובים מאוד. הם עשו גול באופסייד במסירה של זיו. בית"ר לא צריכה עזרה מאף שופט. אני חושב שהאדום לא היה מוצדק. יש לנו חוסר בהגנה, היינו צריכים לעשות הרבה מאוד שינויים. בית"ר ירושלים בהחלט פירקה אותנו במחצית השנייה".

"מכאן אנחנו ממשיכים הלאה, אני מתכוון שנראה יותר טוב ואני מאמין שכך יהיה. אני לא חושב שהפער בינינו 0:4, קיבלנו את הגולים ב-10 שחקנים. לבית"ר היה קשה אם היינו בעשרה שחקנים. אני שמח שזה קרה מול בית"ר ולא מול קבוצות שנלחמות איתנו. אני מקווה שבמשחק הבא נראה טוב יותר" - סיכם מאמנה של כפ"ס.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק