פאר ניצחה ביחידות ובזוגות

הטניסאית מספר 1 של ישראל ניצחה הלילה בסיבוב השני של טורניר אינדיאן וולס את אמנמורדובה 1:6, 4:̶. בזוגות ניצחה האחרונה בצוותא עם דולקו 4:6, 4:6 את פרביניס וווראקובה. הלילה: סלע - סונגה

שבת 15 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
שחר פאר גברה הלילה על הטינסאית האוזבקית, אקול אמנמורדובה בשני מערכות 1:6, 4:6, בסיבוב השני של טורניר אינדיאן וולס, שנערך בארה"ב.

המדורגת 9 בטורניר, שברה מפתיחת המשחק את מכת ההגשה והוליכה בבטחה כבר 5:0, האוזביקית צימקה ל- 5:1, אך נכנעה במשחקון השביעי והפסידה 1:6 לפאר במערכה ה-1.

המערכה השנייה נפתחה גם היא בסערה, פאר עלתה ל-4:0 ושברה פעמיים את מכות ההגשה של יריבתה. אמנמורדובה הצליחה לצמק ל- 5:4 וראתה אולי הפתעה באוויר, אך הישראלית לא הותירה לה סיכוי בדרך לניצחון 4:6 במערכה השנייה ולניצחון 2:0 במשחק עצמו.

פאר תפגוש בסיבוב הבא את סניה מירזה ההודית.

משחק הזוגות

במשחק הזוגות ניצחו פאר ודולקו את טטיאנה פרۑיניס ואת ורנאנטה ווראקובה 4:6, 6:4. פאר את דולקו פתחו את המערכה ה-1 בפיגור של 3:0, שהן מאבדות את חבטת ההגשה במשחקון השני. האחרונות התעוררו במשחקון הרביעי, ומאז שברו פעמיים את חבטת ההגשה בדרך ל-5:3 במשחקונים ולניצחון 6:4 במערכה ה-1.

הצמד Ӥרביניס את ווראקובה פתחו את המערכה ה-2 טוב ושמרו על חבטת ההגשה שלהן עד המשחקון הרביעי בו פאר ועמיתה שברו את מכת ההגשה ועלו ל-3:2, וורקובה ופרביניס לא נכנעו ושברו בחזרה ל-4:3, אך פאר ודולקו הוכיחו אופי והחזירו להן שוב את חבטת ההגשה בדרך לנצח שוב 4:6 במערכה השנייה ובמשחק עצמו. 

הלילה: סלע נגד סונגה

דודי סלע יתמודד הלילה (23:30 לערך) נגד ג'ו וילפרד-סונגה בסיבוב השני של הטורניר.

הישראלי המדורג 64 בעולם ועבר בסיבוב הקӕדם את ניקולס קיפר ינסה להפתיע גם את הצרפתי שהגיע לגמר אליפות אוסטרליה בינואר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק