ניצן עוד יחזור לבני יהודה

משה דמאיו, מנהל בני יהודה מבטיח כי סיפור שירזי בבני יהודה תם רק זמנית. ניצן שירזי: "זה יום עצוב מאוד בשבילי, אשאר אוהד בני יהודה. פגישה בין מגן לגיא לוזון.

יום ראשון 02 דצמבר 2007
אשר גולדברג, שלמה חסיד
 בני יהודה התאמנה היום בפעם הראשונה ללא מאמנה ניצן שירזי, את האימון העבירו חזי שירזי ויעקב אסייג. יושב ראש המועדון, חזי מגן, קיים היום (ראשון) פגישה עם גיא לוזון שעזב לפני כשבוע את הפועל תל אביב וניסה לשכנעו להגיע לבני יהודה. הנטייה של לוזון היא לא לקחת על עצמו את התפקיד אך ניסיונות השכנוע מצד הזהובים נמשכים.  

המנכ"ל משה דמאיו אמר היום זמן קצר לאחר התפטרותו של שירזי: "זה יום עצוב לבני יהודה, ניסינו לשכנע את ניצן להישאר אבל הוא החליט לעזוב. גם עכשיו אנחנו חושבים שהוא צריך להמשיך אבל הוא היה החלטי ועוזב. אנו מאוד מצטערים על כך" 

"ניצן הוא לא הבעייה של הקבוצה, אנחנו חושבים שהוא יכל להמשיך ולהצליח אבל הוא החליט ללכת. אין לי ספק שבעתיד ניצן יחזור לבני יהודה. בנתיים אין לנו מועמדים, כולם רלוונטיים כולל אלכס פרגוסון, בימים הקרובים תהיינה התפתחויות, בנתיים אתם העיתונאים דואגים להמציא כותרות כמו שנפגשנו עם גיא לוזון, מה שלא קרה".

ניצן שירזי עצמו אמר: "זה יום עצוב מאוד בשבילי, אבל האמת שמחודש מרץ אני כבר סוחב את ההחלטה הזו, אני יודע שהשחקנים רצו שאמשיך, אבל המועדון היה זקוק לשינוי וזעזוע ולכן קמתי והלכתי. אני בטוח שבני יהודה תישאר בליגה, יש לה שחקנים מצויינים, אמשיך לאהוד את הקבוצה. באופן אישי אין לי תוכניות, אקח קצת חופש ארגע, ואז נגיע להחלטה. אני מאוד שמח על כל יום שהיה במועדון הזה. נהנתי לעבוד במועדון".

אתמול: שירזי מתפטר

ניצן שירזי היה עד עכשיו המאמן הוותיק ביותר בליגת העל באותה קבוצה, יחד עם רוני לוי, שהחל לאמן לפני יותר מחמש שנים. כעת רוני לוי נותר הותיק ביותר כמאמן בליגת העל. בתחילת הפגרה האחרונה  הודיע שירזי שהתפטר מתפקידו, אך שוכנע להישאר לאחר שבני יהודה לא הצליחה למצוא מאמן ושירזי חזר להיות מאמן ראשי. 

הבוקר כבר ערכו ראשי הקבוצה פגישה עם גיא לוזון שאתמול סירב להצעה הראשונית לאמן את הקבוצה. עוד מועמדים להחליף את שירזי הם אלי כהן, גילי לנדאו.
 
אתמול הפסידה בני יהדוה למכבי נתניה 1:2. יוחאי צגאי (8) וטל מעבי (63) העלו את האורחים ליתרון. אימורו לוקמן (70) צימק את התוצאה.

נתניה, עם שני הפסדים ונקודה אחת בלבד בשלושת המשחקים האחרונים, הצליחה לשוב למסלול הניצחונות על חשבונה של בני יהודה, שהגיעה למשחק לאחר חמישה הפסדים רצופים ונקודה אחת מהקו האדום.

הצהובים-שחורים שמו בצד את המחלוקות שהתעוררו במועדון בימים האחרונים, לאחר פיטוריו של מנהל הקבוצה, גדי חן, לאחר חילוקי דעות עם המאמן, ראובן עטר.
טומי נילסן, נציגה של בולטון הגיע לצפות בשחקנה של מכבי נתניה, תמיר כהן.

אוהדי הזהובים, הגיעו אומנם לבלומפילד, אך החליטו להישאר מחוץ לאצטדיון. זאת כחלק מהמחאה על החזרת משחקי הקבוצה לשכונת התקווה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק