אדריאנו שוקל להישאר בברזיל

סוכנו של השחקן אישר הבוקר, כי ייתכן שתקופת השיקום של החלוץ בברזיל תימשך מעל למצופה ואף נשקלת האפשרות שיעבור לשחק במדינה. אינטר מנגד, כבר הצהירה בעבר כי לא תסכים למכור או להשאילו

יום ראשון 02 דצמבר 2007
אבי יופה
חלוצה הברזילאי של אינטר, אדריאנו, שוהה כעת בסאו פאולו שבברזיל לתקופת שיקום, אבל לא מן הנמנע שיעבור לשחק בדרום אמריקה באופן קבוע ויעזוב את איטליה. 

"ייתכן שאדריאנו יצטרף בחודש ינואר לסאו פאולו, אם אינטר תסכים לשחרר אותו", אישר הבוקר את המחשבה סוכנו של השחקן, גילמאר רינלדי, לתקשורת האיטלקית, "הוא כבר הודה ששתה יותר מדי ושיצא לבלות כמעט מדי ערב. זה פגע בכושר שלו  וביכולת המשחק, אבל הוא עבר את הצעד הראשון בדרך להבנת הטעויות שעשה". 

עוד הוסיף רינלדי: "אדריאנו נמצא עכשיו בדרך הנכונה ואם הוא יחליט שהוא מעוניין להישאר בברזיל, סאו פאולו זה מקום אידיאלי עבורו. אם האפשרות להישאר בסאו פאולו היא האפשרות הטובה ביותר עבור השחקן במטרה לטפל בבעיות שלו, אז ננסה להגיע להסדר עם המועדון האיטלקי".

אינטר כבר הצהירה בעבר כי לא תסכים למכור את השחקן, שעל פי הדיווחים כבר השיל ממשקלו חמישה קילוגרמים, או להשאילו בחודש ינואר, אבל לא מן הנמנע שיישאר בברזיל תקופה נוספת.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק