לקחתי בחשבון את הספסל

מילובאן מירוסביץ'. השחקן שלא זכה לדקת משחק אחת בשני משחקי הליגה האחרונים, זכה להמון עידוד מחבריו לקבוצה ומבהיר: נלחמתי בשביל לבוא לבית"ר בקיץ. לא ביקשתי לעזוב

יום ראשון 02 דצמבר 2007
אסף שקד

 יום לאחר הניצחון הגדול על הפועל כפר-סבא, ובבית"ר חזרו לשגרה עם אימון בוקר בגשם שוטף. למרות הנוהל הרגיל לאחר משחקים- על פיו זוכים השחקנים ליום חופש, ביטל יצחק שום את היום החופשי השבוע וזאת בעקבות משחק גביע הטוטו ביום שלישי מול מכבי פ"ת, שחקנים בקבוצה היו מאוכזבים מעט מההחלטה, אך הניצחון הגדול אמש לא גרם לאף אחד מהם להתלונן.

הסיפור המרכזי בבית וגן היום היה הקשר הצ'יליאני מילובאן מירוסביץ'. השחקן שלא זכה לדקת משחק אחת בשני משחקי הליגה האחרונים, זכה להמון עידוד מחבריו לקבוצה ובעיקר מחבריו לקישור עידן טל וגל אלברמן. למרות פרסומים שגויים אמש, על פיהם השחקן מאוכזב ויעזוב בינואר, היום הוא הבהיר חד משמעית את העמדה שלו.

"נלחמתי בשביל לבוא לבית"ר בקיץ וכשחקן מקצוען לקחתי בחשבון שאהיה שחקן ספסל, נכון שאני מאוד רוצה לשחק ומאוכזב מהמצב שנוצר, אבל אף פעם לא ביקשתי לעזוב ובטח שלא דיברתי על זה עם מישהו במועדון. אני שחקן שמאמין ביכולות שלי וכמו שיש שחקנים אחרים בקבוצה כמו גל אלברמן שישבו בשקט ובסוף הוכיחו את היכולות שלהם, ככה גם אני. אני לא מסוג השחקנים שמדברים דרך התקשורת והכעיס אותי אתמול הפרסומים הללו".

גם בבית"ר ירושלים הבהירו לשחקן כי אין שום כוונה לחתוך אותו בינואר, בצוות המקצועי העבירו מסר למירוסביץ', "התעלם מהפרסומים, אין בהם אמת. אין לנו שום כוונה לערוך שינויים בינואר, אתה נשאר איתנו עד סוף העונה". עם זאת, כבר עתה ברור כי במצב שנוצר, הסיכויים שהצ'יליאני יישאר עונה נוספת הם קלושים מאוד. "גם אם זאת העונה האחרונה שלי בבית"ר, אני אתן את הכל למועדון, הקבוצה הזאת נכנסה לי ללב ותמיד אתן הכל בשבילה".

חברו של מירוסביץ, המגן כריסטיאן אלברז, לא התאמן היום ובבית"ר חוששים כי הוא סובל מפציעה שתשבית אותו במשחק הקרוב מול בני יהודה. המגן יזכה למנוחה במשחק ביום שלישי ומחר הוא צפוי לעבור בדיקות על מנת לבדוק את חומרת הפציעה. במשחק ביום שלישי מול פ"ת צפוי שום לפתוח עם דוד אמסלם כמגן שמאלי ועם יואב זיו באגף ימין.

גל אלברמן זכה במהלך היממה האחרונה לשבחים רבים מחבריו לקבוצה ומעשרות אוהדים שבירכו אותו על היכולות הגבוהה. אמש בתום המשחק הוא נשמע מרוצה מאוד, "היה מרגש מאוד לשמוע את הקהל שר בשבילי, זאת הפעם הראשונה מאז שהגעתי לקבוצה שזה קורה וזה גרם לי לצמרמורת. אני רוצה לנצל את הבמה הזאת ולהודות לקהל הזה, ללא ספק השער שכבשתי אתמול בא אך ורק בגלל התמיכה של הקהל".

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק