0

זו עונה מקוללת

אלי כהן משלים עם ירידתה הצפויה של בני יהודה לליגה הלאומית: "הכל הולך הפוך". יߕסי אבוקסיס: "במחצית גוטמן הסביר לשחקנים שזו מחצית של כל העונה, והשחקנים הפנימו"

שבת 15 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
הפועל תל אביב רשמה הערב (שבת) ניצחון תחתית חשוב על בני יהודה במסגרת המחזור ה-24 בליגת העל, כאשר בתומו של המחזור ככל הנראה הזהובים נפרדים מהליגה הבכירה.

מאמנה של בני יהודה, אלי כהן, לא ניסה לӔסתיר את אכזבתו כשאמר בסיום: "בפתיחה של המחצית השניה הכתבנו את הקצב והמטרה היתה להבקיע את השער השני. יכולנו לעשות 0:2 בפתיחה והיינו מפרקים את היריב, אבל יד אלוהים התערבה והכדור של אלירן עטר פגע במישהו ויצא החוצה". 

"הגۢנו להרבה הזדמנויות. זו עונה מקוללת, בה הכל הולך הפוך. בתקופה האחרונה ההגנה התייצבה, וקיבלנו היום שלושה שערים. אני מסתכל על המשחק הזה וזה משהו סימפטומתי של כל העונה. כואב לי, אני לא הרבה זמן פה ואני מרגיש שאני פה כבר 10 שנים. הזדקנתי פה ב-10 שנים.&nbsͰ;היינו צריכים לנצח את המשחק הזה בקלילות, וחבל לי שזה נגמר ההיפך".

יוסי אבוקסיס: "במחצית גוטמן הסביר לשחקנים שזו מחצית של כל העונה, והשחקנים הפנימו. במחצית הראשונה לא הופענו במשחק ובמחצית השניה עלתה קבוצה אחרת לגמרי&ɱuot;.

וינסנט אניימה, שוער של הפועל ת"א, רצה בסיום המשחק בעיקר להודות: "גוטמן צעק ודחף אותנו במחצית. אני רוצה להודות לשחקנים שנכנסו במחצית השניה ושינו את המשחק. רוצה להודות גם למאמן ולאוהדים. תודה לכל מי שהרים אߕתי בתקופות הקשות".

תגובות

טלספורט בפייסבוק