עשינו ߜעצמנו נזק גדול

ליגת העל: מאמנה של מכבי ת"א, ניר לוין הגדיר היטב את מצבה של הקבוצה בתחתית לאחר ההפסד בהרצליה: הסתבכנו. פרדי דוד: ניצחון ראשון על מכבי לאחר כ-8 שנים

שבת 15 מרץ 2008
אשר גולדברג
מכבי תל אביב הביאה על עצמה את ההפסד 1:0 מול מכבי הרצליה, שפתח את מאבקי התחתית לפחות ל-6 קבוצות. 

הצד המאוכזב של הערב, ניר לוין: "לא הבאנו את המשחק שלנו לידי ביטוי. לא היינו מספיק מרוכזים, מדוייקים. משחק תחתית טיפוסי, במשחק כזה שיש פחות כדורגל, היה חסר לחימה ורצון. הרצליה עלתה עלינו וניצחה. לא יודע אם בצדק, היה שוויון כוחות. הם רצו יותר ונתנו להם את המשחק. 

"קורה לנו הרבה פעמים שאחרי ניצחונו۪ מגיע נפילות. זה קרה גם היום, זה לא צריך לקרות, אבל חזרנו חזרה למאבקי התחתית, בעקבות הניצחונות של שאר הקבוצות. עשינו לעצמנו נזק. נסתכל הלאה, לקראת המשחקים הבאים. יש קרב תחתית מול אשדוד". 

על המשך המאבקים בתחתית, התייחס לוין: "דߙברנו אחרי הדרבי, שלא נעשה את הטעויות כמה פעמים השנה. התחתית חזרה אלינו, לצערי זה מה שקרה. בחלק האחרון של העונה, קבוצות תחתית לוקחות נקודות. הסתבכנו". 

לקראת ישיבת הדירקטוריון של שניידר מחר: "זו ישיבה שהייתה אמורה להיות בכל מקרה, בוודאי שצריך להתארגן לקראת העונה הבאה. ברור שהמשחק הזה סיבך אותנו, אין מה לעשות, נרים את הראש נתכונן לשבוע הבא".

הצד המנצח של היום, פרדי דוד: "ניצחון ראשון בבית על מכבי תל אביב לאחר כ-8 שנים בערך. כל ניצחון שלנו במאבקי התחתית האמיתניים, זהו ניצחון מאוד מתוק. הגיע לנו הניצחון, תפסנו את מכבי ביום לא טוב. 

"סבלנו קצת מחוסר ביטחון מסויים. הראנו המון אופי ונחישות". על המשך מאבקי התחתית: "בגלל הניצחונות של האחרות, עשינו היום תוצאה גדולה. ߔניצחון הזה כל כך חשוב, למרות הניצחונות של אשדוד והפועל ת"א". לקראת המשחק הבא: "כל משחק הוא חשוב, עד סיום העונה". 

השחקן המצטיין, שליו מנשה, אמר בסיום: "ספונטני נתתי גול. אימא שלי לא הגיעה למשחק, Ӝמרות שהיא מגיעה תמיד. אמרתי לה שכבשתי. מה שחשוב זה שניצחנו, אנחנו ממשיכים את המאבק שלנו. אני שמח באופן אישי, שהצלחנו. אני מודה לקדוש ברוך הוא. 

"הפנים קדימה, יש לנו עוד מספר משחקים חשובים. יש לנו עוד 12 נקודות עד סיום העונה, כל ניצחߕן הוא חשוב. זהו ניצחון ראשון בבית, אני שמח שהאוהדים שמחו. מקווה שיהיה לזה המשכיות".

תגובות

טלספורט בפייסבוק