באיירן חזרה לפסגה

הקבוצה של המאמן אוטמאר היצפלד, ניצחה הערב את ארמניה בילפלד משער של ריברי וחלפה על פני ורדר ברמן בדרך למקום הראשון בבונדסליגה

יום ראשון 02 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT

זה היה מהיר, אבל מהנה. ורדר ברמן מוקמה כ- 24 שעות בלבד בפסגת הבונדסליגה עד משחקה של באיירן מינכן הערב. ניצחון היה מחזיר את מינכן לפסגה וכך אכן היה, בזכות שער של הצרפתי ריברי בדקה ה- 22. במשחק נוסף גברה דואיסבורג על נירנברג.

ארמניה בילפלד - באיירן מינכן  1:0

שחקני באיירן, אוהדיה ומנהליה צפו אתמול בחשש מסוים במשחק הניצחון של ורדר ברמן על המבורג, שהעלה אותה זמנית למקום הראשון. החשש היה שאיבוד נקודות במשחק החוץ מול בילפלד מהתחתית, ייתן לברמן פער קטן אך מבטיח שיהיה קשה לסגירה בעתיד. בפועל, לא היה לבאיירן ממה לחשוש. פרנק ריברי כבש את שער הניצחון כבר בדקה ה- 22 והחזיר את באיירן לפסגה.

דואיסבורג - נירנברג  0:1

השילוב של תבוסה 1:4 ללברקוזן במחזור האחרון, יחד עם הניצחון של קוטבוס על קרלסרוהה, דרדר את דואיסבורג למקום האחרון בליגה ערב המחזור. ממול עמדה נירנברג, גם כן קבוצת תחתית שחשוב היה לא לדואיסבורג לנצח. בפועל זה מה שקרה, בזכות שערו של גרליק בדקה ה- 72. 

ליון בליגה משל עצמה

גם הליגה הצרפתית השלימה הערב את משחקי המחזור ה- 16, כשהתוצאה הבולטת הגיעה מאצטדיונה של בורדו, שם גברה המארחת על טולוז בתוצאה 3:4. מאוריציו דה סילבה בדקות 7 ו- 39, דיארה בדקה ה- 33 ודוקאסה בדקה ה- 87 כבשו לבורדו. יוהאן אלמאנדר הבקיע שלושער לטולוז בדקות 62, 71 ו- 76. הניצחון העלה את בורדו למקום השלישי בטבלה.

ואלנסיין גברה בביתה על ראן בתוצאה 0:3 משערים של סאבידן כבר בדקה הראשונה וצמד של גרגורי פוחול בדקות 65 ו- 75. 

ליון הגדילה הערב את יתרונה בצמרת הטבלה לשש נקודות, אחרי שהביסה את שטרסבורג 0:5. קים קלסטרום עם צמד בדקות 13 ו- 81, יחד עם שערים של ז'וניניו בדקה ה- 19, בנזמה בדקה ה- 65 וקלארק בדקה ה- 77, קבעו את תוצאת המשחק.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק