ניצחון לגרשון, הפסד לבלילי

ערב גדוש במשחקים לנציגנו בחו"ל התחיל בצורה חצי מעודדת, עם ניצחון של פיני גרשון ואולימפיאקוס, אל מול תוצאת תיקו של ניר קלינגר ולארנקה. בהמשך שיחק בלילי 85 דקות בהפסד סיבאספור. גם ברדה בין המפסידים

יום ראשון 02 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT

במקביל למשחקי הליגות האירופיות והגרלת הבתים ביורו 2008, שיחקו הערב הנציגים של ישראל במפעלים השונים ברחבי היבשת, בכדורגל ובכדורסל. בסיום הערב ההצלחה הייתה חלקית בלבד, כשלצד הפסדים של בלילי וברדה רשם פיני גרשון ניצחון חשוב עם אולימפיאקוס.  

אי"ק לארנקה - ניאה סאלאמיס 2:2

הקבוצה של המאמן ניר קלינגר, יכולה להרשות לעצמה להיות מאוכזבת אחרי שהובילה הערב פעמיים במשחקה הביתי ויצאה בסיום בחלוקת נקודות. 

אדורנו העלה בדקה ה- 9 את לארנקה ליתרון מהיר. באנגורה השווה בדקה ה- 26, וכך ירדו הקבוצות להפסקת המחצית. עם פתיחת המחצית השנייה לארנקה כבשה שוב, הפעם היה זה יאנקאוסקס עם השער בדקה ה- 48. היתרון החזיק מעמד עד לדקה ה- 74, אז באנגורה כבש את השני שלו וקבע את תוצאת המשחק. 

אגאליו - אולימפיאקוס  112:106 

ניצחון חוץ חשוב לקבוצה של פיני גרשון על אגאליו, שרשמה עד להערב הפסד ליגה אחד בלבד בשישה מחזורים. 

כבר מהפתיחה זה נראה היה בדרך למשחק צמוד, שייגמר על חודו של סל. בסיום הרבע הראשון הובילה אגאליו בתוצאה 24:27. בסיומה של המחצית הראשונה היתרון נשאר אצל המארחת וצמח לשש נקודות. את הניצחון השיגה אולימפיאקוס ברבע השלישי, בו קלעה 31 נקודות לעומת 19 של היריבה, מה שסגר את ההפרש מפתיחת המשחק ונתן לקבוצה של פיני גרשון מרווח נשימה עד לסיום.  

אנקארספור - סיבאספור  0:2

במקביל לקלינגר, גם קבוצתו של פיני בלילי, סיבאספור, ספגה הערב מכה קלה אחרי שהפסידה בחוץ לאנקארספור. 

את השערים במשחק כבשו אטס בדקה ה- 26 ודוס סאנטוס בדקה ה- 80. בלילי שיחק 85 דקות. 

דנדר - גנק  0:2

גם אליניב ברדה וגנק הפסידו הערב, במשחק חוץ לדנדר. את השערים כבשו איריבארן בדקה ה- 42 ודה פבר בדקה ה- 65. 

קלאב ברוז' - גנט  0:0

כאן נרשמה חצי הצלחה, כשקבוצתו של גילי ורמוט סיימה את משחקה מול ברוז' בשיוויון, זאת לאחר שדווקא הקבוצה המארחת שיחקה בעשרה שחקנים החל מהדקה ה- 35, אחרי הרחקתו של בלונדל. בדקה ה- 76 התאזנו ההרכבים על כר הדשא, כששחקנה של גנט, גילט, הורחק בכרטיס אדום.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק