כיף לנצח משחקים גדולים

ליגת ווינר: כוכב הערב, מאיר טפירו שסיים עם 23 נקודות, בהחלט ירד עם אושר וחיוך על פניו לאחר שפירק את מכבי ת"א: יש לנו קבוצת הגנה מצויינת. קטש: הם נגעו בנקודות הרגישות שלנו

יום ראשון 02 דצמבר 2007
שלמה חסיד

מכבי תל אביב לא באה שוב מוכנה הערב למשחק והובסה  87:68 מול בני השרון. הסיפור הגדול הוא כמובן מאיר טפירו, שסגר חשבון על הצהובים.

קוקי בלצ'ר עוד כוכב מבני השרון: "זה תמיד כיף לנצח את מכבי. שהגעתי לכאן, אמרו לי שהמלחמה תמיד תהיה על המקום השני, אבל לנצח את מכבי זה הישג גדול. ידענו שנוכל לנצח אותם הערב, ידענו שזה יהיה משחק קשה, הגנו על הבית שלנו. הסוד לשחק קשה, לשחק חזק. פשוט לשחק כדורסל".

כוכב הערב, מאיר טפירו: "אני מאמין כל משחק שנוכל לנצח. אני שמח שניצחנו בבית, היה חשוב לשמור על הבית. שיחקנו חצי שני מצויין וגם חצי ראשון. יש לנו קבוצת הגנה מצויינת, יש לנו את המטרייה של סיסה ואיבי. פלוס חנוכי, בלצ'ר וכץ.

"כיף לנצח כל משחק שהוא גדול, ובמיוחד שיש אולם מלא. במיוחד שאנחנו בבית מול הקהל שלנו, שאנחנו רוצים לבסס אותנו. שהקהל יגיע זה השאיפה של המועדון כאן". 

רכזה של בני השרון, ארז כץ.: מכינים אותנו טוב למשחקים מול מכבי. הכי חשוב להגיע מפוקסים. הוצאנו את התוכנית ההתקפית וההגנתית. עשינו את זה, ברחנו וגם בסופו של דבר ניצחנו את המשחק. 

"אנחנו בתחילת הדרך. לקבוצה לוקח זמן להסתגל. לפעמים אני מוותר למאיר והוא לי. אנחנו קבוצה טובה מאוד. ההמשכיות בהחלט משמעותית".

מאמנה של בני השרון, אפי בירנבוים: "בסופו של דבר הרגשתי נהדר הערב. הם שיחקו יותר מדי עם גארדים, חבל שלא שיחקנו יותר פנימה. אחרי שבאטיסטה נכנס, זה היה מעט מדי ומאוחר מדי. הלוואי שנגיע לגמר בעוד שני משחקים, זו המטרה.

לגבי ההמשך: "נכון שניצחון על מכבי יכול להוריד את היכולת. זו נבואה שמגשימה את עצמה מסביב. אני מקווה שלא יהיה לזה קשר והשחקנים יהיו מוכנים להמשך". 

המאוכזב ביותר הערב, מאמנה של מכבי תל אביב עודד קטש: "הדרך הייתה לא טובה, ולא ההפרש. לא שיחקנו טוב, זה לא מה משהו שלא קרה לנו השנה. מן הסתם יהיו קבוצות שיתפסו אותנו לא טוב. 

"ברכות לאפי ולבני השרון. זו קבוצה שידעה איפה לגעת בנקודות הרגישות שלנו. הייתה תחושה שידענו מה אנחנו רוצים מעצמנו. באמת ברמה גבוהה, קצת קשה לנו. אני אמשיך לחפש תמיד את השחקנים לקראת המשחקים הבאים. אין לי תחושה אפילו לרגע, שהשחקנים לא עושים מה שאני מבקש".

קנטי: החבדניקים הגיעו, ההצלחה הגיעה. שמיר: אני מרוצה מהדרך

גם בשאר המשחקים בליגת ווינר הערב, היה צמוד. גליל עליון נזדקקה להארכה כדי לנצח 102:107 את עירוני רמת גן. נהריה איבדה את הראש בסיום במלחה והפסידה מול ירושלים. וכמובן המהפך של ראשון לציון.

אלי קנטי, המאושר אמר בסיום: "מאז שהחבדניקים נכנסו לכאן חזרה לנו האמונה וההצלחות ברוך השם. מה שחשוב זה שניצחנו משחק צמוד, צריך לדעת גם לנצח משחקים צמודים". 

מאמנה של הפועל ירושלים, דן שמיר: "אני הייתי מרוצה מהדרך, יש עוד דברים לשפר. אנחנו עמדנו במטרות שלנו היום".

מאמנה המאוכזב של נהריה, אריאל בית הלחמי: "שיחקנו היום לא טוב. מגיע הרבה קרדיט להפועל ירושלים, שיחקו יוצא מהכלל".

מאמנה המאושר של מכבי ראשון לציון, עדי אזולאי: "נקלענו למשחק לא טוב של הזרים, אך הישראלים נתנו משחק מצויין. ידענו לקחת את המשחק הזה, למרות שהפסדנו בבית כבר שני משחקים. ברנדון קורץ' מצטרף אלינו. עזרנו להם, הייתה לנו הגנה רכה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק