מצוקת הגנה בביתר

אריק בנאדו ותומר בן יוסף לא כשירים למשחק הגומלין מול מכבי פ"ת בגביע הטוטו כמו גם כריסטיאן אלברז. שמוליק אוזוקין, בלם קבוצת הנוער והנבחרת האולימפית, צפוי לפתוח בהרכב

יום שני 03 דצמבר 2007
אסף שקד
בית"ר ירושלים ערכה הבוקר את האימון המסכם לקראת המשחק מחר מול מכבי פ"ת בשעה 19:15. 

יצחק שום אסף את שחקניו ואמר להם: "גביע הטוטו הוא מפעל חשוב מאוד עבור הקבוצה. אני מבקש ממכם לגלות רצינות כמו שאתם מגלים במשחקי הליגה. אחת המטרות שלנו העונה היא זכיה בגביע הטוטו".

בצוות הקצועי מודאגים מרשימת הנעדרים למשחק מחר. המגן כריסטיאן אלברז שנפצע במהלך המשחק מול כפ"ס והוחלף, עבר היום בדיקות שקבעו כי הוא חייב לנוח לפחות שבוע, משמעות הדבר- בית"ר תאלץ להסתדר בלעדיו גם מחר וגם במשחק הליגה הקרוב מול בני יהודה.

גם הבלם, תומר בן יוסף, שנעדר מן המשחק בשבת, יחמיץ את המפגש מול קבוצתו לשעבר. אבל המכה הגדולה ביותר עבור שום היא חסרונו של אריק בנאדו, שסובל ממתיחה ולא יוכל לקחת חלק במשחק מחר.

בעקבות המצב שנוצר, עומד לרשותו של שום רק הבלם שמעון גרשון, ובנוסף לזאת, האופציה של דוד אמסלם כבלם ירדה מהפרק, בעקבות הצבתו כמגן במקום אלברז.

בעקבות מצוקת הבלמים אליה נקלעה בית"ר, בלם הנבחרת האולימפית שמוליק קוזוקין צפוי יפתח בהרכב.

בקישור צפוי שום לתת הזדמנות למילובאן מירוסביץ' שלא קיבל דקות משחק בשני משחקי הליגה האחרונים, כמו כן, גם חן עזריאל הצעיר צפוי להשתלב במשחק.


בית"ר החליטה להוזיל את מחירי הכרטיסים שיעמדו על 25 ₪ לנוער-חייל-אישה ו-50 ₪ לכרטיס מבוגר.


תמונות: באדיבות בית"ר-נט.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק