בזכות השופטים הפסדנו

ליגת העל: טענות קשות למאמנה של הפועל תל אביב, יוסי אבוקסיס לאחר ההפסד הערב 1:0 מול עירוני קרית שמונה: היינו יכולים להוציא נקודה הערב. קינן יוזמן לועדה המקצועית

יום שני 03 דצמבר 2007
אשר גולדברג
בהפועל תל אביב חזרו למציאות הערב, עם הפסד נוסף 1:0 מול עירוני קרית שמונה במסגרת משחק ההשלמה במחזור ה-11 בליגת העל.

בעקבות הטענות הקשות של ראשי הפועל תל אביב נגד שופט המשחק הערב, אסף קינן הוחלט בועדה המקצועית להעמיד את קינן לדין בעקבות הטעויות. אי שריקת כדור עונשין לזכות הפועל תל אביב ושער הניצחון של קרית שמונה בנבדל ברור.

המאמן המאוכזב הערב, יוסי אבוקסיס: "אני מאוכזב מהתוצאה מהמשחק. זה לא מה שציפינו, אבל זה הכדורגל. זה קבוצה אחרת שהגיעה הערב, המשחק בחמישי היה שונה לגמרי. אין לי הסבר למשחק הערב. ניסינו לעשות כל מיני שינויים, הרכבים וזה לא עזר. 

"סך הכל משחק רע מאוד שלנו. זה לא הזמן לדבר על ההמשך, כרגע אנחנו מדברים על המשחק, והיה משחק מאוד קשה. או שאני אעמוד כל המשחק, או שאני אשב על הספסל. השיפוט היה לא טוב הערב, זה מה שהכריע את המשחק".

רן בן שמעון אמר בסיום: "אני אמרתי כבר מספר פעמים שהשופטים שרקו לרעתנו. לא יודע מה היה לגבי השערים, אבל דיוויד בלאט אמר פעם שמזל זה באמת דבר נדיר, אין דבר כזה מזל. שיחקנו מצויין, אנחנו צריכים להאמין קצת יותר. 

"כרגע אנחנו מסתפקים ב-0:1 ענק בבלומפילד, ועוד לאחר המומנטום מהניצחון בספרד. אני לא מתעסק בדיבורים אלא במעשים. אנחנו קבוצה מגובשת, מקפידים על ההוראות, מאוד מרוכזים. עשינו משחק יוצא מהכלל, לגבי ההמשך עשינו סיבוב ראשון מדהים. יש עוד דרך ארוכה. מילה טובה לסכנין, עושים שם דבר מדהים".

שוערה המיתולוגי לשעבר של האדומים, שביט אלימלך אמר: "הייתי רגיל בעשור האחרון לשחק מהקהל שעמד מאחורי. חשבתי שאני משחק בהפועל, אבל אני מאוד שמח שקרית שמונה ניצחו, שחקנים עם לב רחב מאוד. זו שנה ראשונה בליגה הראשונה ולנצח בבלומפילד את האדומים זה בהחלט לא קל. 

"אני שמח על הטקס, ועל המתנות. כרגע אני בדרך חדשה, אני אומר תודה להפועל תל אביב. אף אחד לא ציפה מאיתנו על הדרך הזו, הרבה קבוצות שעולות ליגה שינו הרבה את הסגל, אצלנו זה לא קרה. יש קרדיט להמשיך כך, עם המון שקט תעשייתי, אמונה ורעב. אני נהנה כאן מאוד".

מצטיין הערב, גיא צרפתי: "אני אמרתי מתחילת השנה, שהמטרה שלנו זה כמובן להשאר בליגה, השנייה לא לאבד את הדרך. אסור לנו לשכוח שאנחנו מתעסקים בכדורגל ורוצים לנצח בכל משחק. המטרה ליצור מצבים ולכבוש. מעבר לזה אנחנו שמחים שאנחנו מייצרים נקודות, זה הלחם שלנו. 

"המטרה להגיע לכל מגרש ולנצח. זה מחמיא לי שאני הברמוטר של הקבוצה, זה אולי קלישאה, אבל צריך הרבה שחקנים טובים שנצליח. אני שמח על כך, אנחנו עושים עבודה טובה, ואני מודה לכולם על כך".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק