האימונים בצ'לסי נוראיים

החלוץ הצרפתי של צ'לסי, פלורנט מלודה, יוצא במתקפה חסרת תקדים על המועדון וקובע: "השחקנים משחקים כאילו שהמוח שלהם מכובה"

יום שלישי 04 דצמבר 2007
אבי יופה
כנראה שיש כמה שחקנים שלוקח להם יותר זמן מהרגיל להתאקלם במדינות חדשות באירופה, אז בדרך הם מוציאים את התסכול על כל הסובבים אותם. חלוצה הצרפתי של צ'לסי, פלורנט מאלודה, שהגיע הקיץ מליון תמורת 13 מיליון לירות שטרלינג, יצא בתקשורת האנגלית נגד המאמן גרנט, שיטות האימון במועדון, התנהלות השחקנים ואפילו התלונן על הפקקים בבירת אנגליה. 

הכל התחיל בשבוע שעבר, כשהשחקן העביר ביקורת על צ'לסי, שלא אירגנה לו מטוס פרטי שיטיס אותו חזרה לאנגליה אחרי משחקה של נבחרת צרפת מול ליטא. השבוע התברר שסידורי הטיסה הם לא הדבר היחידי שמטריד את השחקן, שמרוויח על פי הדיווחים 50 אלף לירות שטרלינג בשבוע: "האימונים כאן נוראיים. במהלך המשחקים נראה שהשחקנים משחקים כאילו המוח שלהם מכובה. הם משחקים על פי אינסטינקטים, באופן ספונטני, כאילו שהם גילו רק עכשיו את הכדורגל", הצהיר מלודה.

עוד סיפר הצרפתי, שהוא המום מהעובדה ששחקנים במועדון לא שומרים על תזונה נכונה: "האנשים בצ'לסי לא שולטים על מה שהשחקנים אוכלים. אתה יכול לאכול מה שאתה רוצה, לשתות קולה או כל דבר. מזל שהגעתי לכאן בגיל 27 ולא הייתי צריך לחיות על אותה דיאטה כמו השחקנים במועדון". 

החלוץ נפצע במשחק מול שאלקה לפני ארבעה שבועות, אבל לא נראה שהוא חסר למועדון שרשם שלושה ניצחונות ותוצאת תיקו אחת בארבעה משחקים בלעדיו. 

בינתיים, בזמן שהוא מחלים מפציעה, חווה השחקן על בשרו את פקקי התנועה בלונדון. "התנועה זורמת כאן לפעמים בזחילה, אז אני פשוט נוסע ברכבת התחתית. אם אני לא רוצה לבלות את חיי תקוע מאחורי ההגה בפקקי תנועה, אני מזמין מונית שתביא לי הביתה משהו לאכול. אולי אני פשוט אשכור לעצמי נהג כדי שאוכל להוציא את הילדים שלי לטיולים", סיכם מלודה את תלונותיו.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק