סופר פיפו

מילאן ניצחה הערב במשחק חלש את סלטיק 0:1, אבל הסיפור הוא החלוץ פיליפו אינזאגי, שכבש את שער הניצחון והפך בכך לכובש המצטיין בכדורגל האירופי, אחרי שעבר את גרד מולר. במשחק השני ניצחה בנפיקה את שחטיור 1:2

יום שלישי 04 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT
ההכרעות הראשונות בליגת האלופות הסתיימו הערב, עם מילאן שאירחה את סלטיק על כר הדשא באצטדיון סאן סירו. המילאנזים, עם כדורגלן השנה באירופה הטרי קאקה בהרכב, הבטיחו את העלייה, אבל רצו לסיים במקום הראשון בבית כדי לקבל יריבה נוחה בשלב הבא. מנגד ניצבו החניכים של גורדון סטראכן בסלטיק שהיו חייבים לנצח כדי לעלות, אבל בנפיקה עשתה לה את העבודה עם ניצחון באוקראינה ששלח אותה לגביע אופ"א ואת שחטיור חזרה הביתה. 

מחצית ראשונה: 

המשחק המשמים התעורר לראשונה לשתי דקות בדקה ה- 17, אחרי עבירה על איזאגי על סף רחבת ה- 16. פירלו הסיט את הכדור לחופשי לסיידורף, שבעט היישר לחומה.

דקה 26, טעות בהגנת סלטיק שהרחיקה כדור היישר לקאקה. הברזילאי עמד חופשי מרחק 25 מטרים מהשער, השתלט על הכדור ובעט החוצה.

דקה 30, חילוף במילאן. קאלדזה החליף את סימיץ' שנפצע.

דקה 39, בעיטה ראשונה של סלטיק לשערה של מילאן. ירושיק השתחרר משני שחקני היריבה ושחרר כדור חלש מעשרים מטרים, היישר לידי השוער.

דקה 44, חילופי מסירות בין פאבלי לסיידורף השאירו את האחרון פנוי בתוך הרחבה, אבל ההולנדי בעט מעל למשקוף ממרחק של כעשרה מטרים.

מחצית שנייה:

בראון מסלטיק קיבל כדור אורך מצוין בדקה ה- 56 שהשאיר אותו לבד מול השוער בהזדמנות הממשית הראשונה, אבל הכדור נבעט לכיוון החוץ, במקום לכיוון השער.

דקה 59, החמצת העונה עד עתה. התקפה מסודרת של מילאן הסתיימה בהגבהה של פאבלי מצד שמאל היישר לראשו של אינזאגי, שעמד פנוי על תיבת החמש מול שער חשוף, אבל נגח לידי שוער סלטיק המופתע.

דקה 73, סוף סוף מהלך של כדורגל. קאקה העביר כדור חד לקאפו שחדר לרחבה מצד ימין. הברזילאי חתך עד לקו החוץ והעביר כדור רוחב לאינזאגי שעמד פנוי בתוך הרחבה. החלוץ האיטלקי לא התבלבל ומול שער חשוף בעט מהאוויר פנימה, כדי להפוך למלך השערים בכל הזמנים בכדורגל האירופי אחרי שכבש את שערו ה- 63 ושבר בכך את שיאו של גרד מולר.

דקה 82, בראון חדר לרחבה ושחרר בעיטה טובה מ 15 מטרים, שקאלאץ הדף לקרן.

שחטיור דונייצק - בנפיקה 2:1

האוקראינים היו צריכים בסך הכל ניצחון ביתי על הקבוצה מהמקום האחרון בבית ולקוות לאיבוד נקודות של סלטיק, אבל כשלו במשימה. 

הפורטוגלים היכו כבר בפתיחה עם צמד של אוסקר קארדוסו בדקות 6, ו- 22. כריסטיאנולוקארלי צימק בכדור עונשין מאחד עשר מטרים בדקה ה- 30, אבל בסיום הייתה זו בנפיקה שניצחה ונשארה לפחות במסגרת משחקי גביע אופ"א, כשהאוקראינים עם התקציב המנופח נותרו בביתם  בידיים ריקות.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק