אופא תחקור את ה-0:8

ה"סאן" הלונדוני מפרסם הבוקר כי אופ"א בודקת חשד כי ה-0:8 של ליברפול על בשיקטאש היה מכור, החשד נוגע לשחקנים הטורקים ואין חשש כי האנגלים ובתוכם בניון נגועים במכירת המשחק

יום רביעי 05 דצמבר 2007
רועי רובינשטיין

לפני כחודש חגג יוסי בניון את אחד הערבים הגדולים בקריירה שלו, אם לא הגדול שבהם כשכבש שלישייה לרשת בשיקטאש במסגרת המחזור הרביעי בליגה האלופות במשחק בו ניצחה ליברפול את הטורקים 0:8. הבוקר מפרסם עיתון ה-"סאן" הלונדוני כי באופ"א חושדים  כי המשחק היה מכור וכי חלק משחקני בשיקטאש לא התאמצו בכוונה באותו לילה באנפילד.

כזכור, אופ"א הודיעה לפני כשבוע כי פתחה בחקירה לגבי 21 משחקים ברחבי אירופה החשודים כמכורים. על פי הפרסום הבוקר, נראה כי יש חשד כי גורמים עבריינים השפיעו על הטורקים להפסיד בהפרש גבוה במשחק המדובר וזאת לאחר שבסוכנויות ההימורים השונות ניתן יחס גבוה במיוחד על ניצחון בהפרש שערים גבוה במיוחד במשחק הספציפי.

יש  לציין כי החשד של הגורמים באופ"א אינו נוגע להתנהגותם של שחקני ליברפול שאינה נחשבת כצד בעניין. החשד הוא אך ורק לגבי השחקנים האורחים באותו ערב שמשחקים באחת הקבוצות הטובות בטורקיה שגם נהנתה מתקופה טובה באותם ימים בעוד ליברפול סבלה במשחקים שקדמו לאותו משחק ממשבר גדול. עובדות אלו הם אלו שהגבירו את החשדות של החוקרים של אופ"א שבדקו וממשיכים לבדוק את המהלכים סביב המשחק שיצר את הניצחון הגדול ביותר בכל הזמנים של ליגת האלופות.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק