לא ישנתי כמה לילות

צביקה שרף במסיבת העיתונאים לקראת ז'לגיריס: "המפתח הוא השליטה בריבאונד ההגנה". שארפ: "הקהל ידחוף אותנו לניצחון ואנחנו נעשה לו פורים שמח"

יום רביעי 19 מרץ 2008
שלמה חסיד

מכבי ת"א קיימה הערב את מסיבת העיתונאים לקראת המשחק מחר מול ז'לגיריס שיקבע אם תסיים במקום הראשון בבית ותקבל את יתרון הביתיות בהצלבה. 

המאמן צביקה שרף אמר:Ƞ"כבר כמה לילות שאני לא ישן וחושב רק על המשחק. כמובן שאני מתרגש מאוד, אם לא היתה התרגשות כבר הייתי עוזב את המקצוע הזה. המפתח לניצחון הוא שליטה בריבאונד ההגנה, שהיתה לנו לרועץ במשחק מול ז'לגיריס בחוץ. היא קבוצה מצויינת, שהיתה לה התדרדרות מאז המשחק נגדנו, אבל היא עדיין קבוצה נהדרת. אין לנו בעיה עקרונית עם כדורסל ליטאי, אבל בהחלט לא הולך לנו בזמן האחרון נגד הקבוצות משם". 

בנושא אחר אמר הערב המאמן: "אני רוצה לאחל לעודד קטש ולאורן עמיאל הצלחה בגליל עליון".

הקפטן דרק שארפ, שקלע את הסל הגדול בקריירה שלו מול אותה ז'לגיריס לפני 4 שנים, אמר: "כולנו ערוכים ומוכנים למשחק החשוב הזה. אנחנו יודעים בדיוק מה צריך לעשות. צביקה הכין אותנו היטב למשימה ואני מאמין שהקהל הרב שיגיע להיכל ידחוף אߕתנו ואנחנו נעשה לו פורים שמח".

וונטיגו קאמינגס: "בהחלט מדובר ברגע האמת של מכבי. מילאנו את הדלי לא בשביל לבעוט בו. כולם בקבוצה דרוכים ובאים במוכנות מלאה. אין מקום לטעויות, זה המאני טיים. אנחנו רוצים להיות בפיינל-פור ולא ניתן לזה לברוח לנו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק