אין לי בעיה עם ביקורת

מאמנה של מכבי ת"א, עודד קטש מתכונן לקראת המפגש בהיכל נוקיה מול אריס סלוניקי במסגרת היורוליג: ההפסד בליגה עזר לנו. פייזר: אין לי בעיה עם לחץ. באטיסטה: חשוב לנצח

יום חמישי 06 דצמבר 2007
שלמה חסיד
חג החנוכה בעיצומו ואיתו חג המכבים.  הערב תארח מכבי תל אביב את אריס סלוניקי למשחק חשוב במסגרת היורוליג. כמובן שמפלס הלחץ עלה בעקבות ההפסד לבני השרון במחזור האחרון בליגת ווינר. 

מאמנה של מכבי תל אביב הצעיר, עודד קטש, אמר   במסע"ת לקראת המשחק: "אריס קבוצה מצויינת וטובה אף יותר מבני השרון. לדעתי ההפסד בליגה דווקא עזר לנו, להבין את הצד החלש שלנו. 

"ישנה היררכיה בקבוצה, זה דבר מאוד חשוב. לפעמים זה לא הולך, אבל בהמשך העונה זה יצליח והכל יתחבר. כשטל בורשטיין וניקולה וויצ'יץ' יחזרו בהחלט נהיה קבוצה טובה ואיכותית יותר". 

קטש אף התייחס על הביקורת הרבה המייחסים למצבה של הקבוצה: "לפעמים כותבים דברים טובים ודברים רעים, אני לא מאלה שקורא הכל. אין לי בעיה עם ביקורת". 

הסנטר המאכזב במכבי, מרקוס פייזר אמר הערב: "אין שום לחץ עליי ולא על הקבוצה. יש כאן חבר'ה עם לב גדול, אני שמח כאן, ונקווה לשמור על הבית וננצח את אריס". 

אסטבן באטיסטה גם כן התייחס לקראת המשחק: "אנחנו צריכים למצוא את הבעיות לאחר ההפסד בליגה. הפתרון כמובן לעבוד קשה כדי להצליח. המשחק לא יהיה קל, היוונים קבוצה נהדרת".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק