בן שמעון מתקרב לצהובים

רן בן שמעון, מאמן קרית שמונה, צפוי לסכם בקריית שלום. במידה ולא יגיע, הצהובים צפויים לפנות אל מאמן אפולון לימסול, יוסי מזרחי, שקיבל מסרים מהנהלת הצהובים

יום חמישי 20 מרץ 2008
אשר גולדברג

רן בן שמעון, מאמן קרית שמונה, מתקרב לאימון מכבי ת"א. זה לא סוד כי בהנהלת הצהובים מעריכים מאוד את הכישורים של האחרון והיו מאוד רוצים לראותו עומד על הקווים בבלומפילד. חשוב לציין, כי עדיין בן שמעון לא החליט סופۙת אם לבחור בצהובים או בירוקים של יעקב שחר. 

אמש (רביעי), החליט איזי שרצקי להחתים את מישל דיין לאימון קרית שמונה בעונה הבאה וזאת בעקבות הפנייה של המאמן הנוכחי, רן בן שמעון, שהודיע לו כי הוא מחפש אתגר מקצועי חדש, וכעת מחכים במכבי ת"א לתשובה סופית מהמאמן.

במידה ובן שמעון יעדיף את מכבי חיפה על פניה של ת"א, צפוי יוסי מזרחי, מאמנה של אפולון לימסול, לקבל פנייה רישמית. מזרחי קיבל בימים האחרונים מסרים מאנשי מכבי ת"א̠כי מועמדותו לאימון הקבוצה רצינית ונשקלת בחיוב. כזכור, המאמן הנמצא בקפריסין, לקח אליפות עם בית"ר ירושלים אשתקד והצליח מאוד בתקופה הקצרה שהיתה לו במכבי פ"ת בתחילת העונה. 

למזרחי נאמר להמתין באשר לחתימת חוזה ההמשך שלו בקבוצה הקפריסאית לעונה הבאה, דבר המעיד על רצינות הצהובים. למרות הרצון של חלק מחברי ההנהלה לראות מאמן ישראלי על הקווים בשנה הבאה, הבעלים של הקבוצה, אלכס שניידר עדיין מעדיף מאמן זר, אך נכון לרגע זה הוא לא מוצא שם אירופי בכיר שייקח את הקבוצה לידיӕ.

במכבי ת"א אישרו כי שני המועמדים, יוסי מזרחי ובן שמעון, הם השמות המובילים לאימון הקבוצה בעונה הבאה, אך כרגע שום דבר לא סגור. במכבי רוצים לראות איך יתפתחו המחזורים הקרובים, ובמידה והקבוצה תגיע לחוף מבטחים, הדברים יתבהרו יותר באשר לזהות המאמן.Ȧnbsp;

תגובות

טלספורט בפייסבוק