ינאקיס: צביקה מאמן נפלא

מאמן נבחרת יוון פנטיוס ינאקיס נזכר בימיו כשחקן תחת צביקה שרף בימיה הגדולים של אריס סלוניקי כשזכתה בגביע ספורטה בעונת 92/93. שרף: לא שכחתי אותם כל מפגש מולם מעורר בי נוסטלגיה

יום חמישי 06 דצמבר 2007
שלמה חסיד

הגדירו אותו כמשחק "המכבים נגד היוונים", יש שאמרו כי הוא קריטי עבור העונה של מכבי אך לצד המשחק הערב (20:50)  בין מכבי ת"א לאריס סלוניקי עומד המפגש של מנכ"ל הקבוצה התל אביבית, צביקה שרף  עם האקסית המיתולוגית שלו עימה זכה בגביע ספורטה לפני ארבע  ארבע עשרה שנה.

ניכר כי צביקה שרף מתרגש מהגעת היוונים להיכל ושוב לא בגלל שום פך השמן,  "כל משחק נגדם בהחלט מעורר נוסטלגיות",  אמר הבוקר שרף ל- TELESPORT והוסיף: "אני אוהב את המועדון הזה, עבדתי שם שנתיים ואני לא שוכח את הזכייה בגביע ספורטה שהיה אז גביע מכובד. עבר הרבה זמן,  אבל אתמול כשפגשתי אותם הייתה התרגשות, אני אוהב את האנשים שם אבל הערב זה מפגש חשוב עבורנו".

מאמן נבחרת יוון בהווה ושחקן של שרף בימיו באריס, פנטיוס ינאקיס, סיפר על תחושותיו כלפי מאמנו בעבר: "אי אפשר לשכוח את צביקה.  מדובר במאמן מצוין שתרם לנו רבות כקבוצה. אין לי ספק שצביקה יכול לשוב לאמן בכל קבוצה ולהצליח אז הוא היה שותף לזכייה מרגשת שלנו בגביע".

מה דעתך על סיכויי מכבי הערב?

"יהיה משחק שקול, אריס קבוצה מצוינת ומכבי לא בתקופה טובה, מצד אחד כולם יודעים כמה  קשה לנצח בהיכל אך מצד שני  אריס בכושרה הנוכחי מסוגלת לכך, לכן יהיה משחק מעניין".  

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק