בואטנג לא ייצא לאפריקה

קשרה של האלופה לא הוזמן לסגל נבחרת גאנה לאליפות ויישאר עם קבוצתו בארץ, לו היה נוסע היה מחמיץ חמישה משחקי ליגה. כריסטיאן אלברז הפצוע לא ישחק מול בני יהודה, טוטו תמוז בספק

יום חמישי 06 דצמבר 2007
אסף שקד

הקשר הגנאי דרק בואטנג לא קיבל זימון לנבחרת גאנה לקראת אליפות אפריקה הקרובה. בואטנג שהגיע בקול תרועה לבית"ר ירושלים כשחקן נבחרת גאנה ששותף במונדיאל בגרמניה, דעך מאז בנבחרתו ובקושי רשם הופעות. כעת מסתבר שהמאמן הלאומי לא חושב כלל על הקשר הבית"רי ועל פי התקשורת המקומית בגאנה, בואטנג כלל לא בתוכניות של הנבחרת- לפחות לא בעתיד הקרוב.

בצוות המקצועי של בית"ר דווקא שמחים שהקשר לא קיבל את הזימון מסיבה אחת- זימון שלו למשחקים היה גורם להיעדרות של למעלה מחודש וחצי, דבר שהיה גורר לקשר להפסיד כ-5 משחקי ליגה. בסביבתו של בואטנג לא לקחו קשה את אי הזימון, "דרק נמצא בבית"ר וטוב לו כאן, אם בנבחרת חושבים שהוא ל מספיק טוב זאת כבר בעיה שלהם, הוא לא סובל כאן. מקסימום הוא יעודד את הנבחרת שלו מרחוק".

לאחר יום חופשי לו זכו אמש שחקני בית"ר, היום בצהריים חזרה הקבוצה לאימונים מלאים לקראת המשחק ביום ראשון מול בני יהודה. בבית"ר היו מרוצים מאוד מהניצחון בגביע הטוטו על מכבי פ"ת, אך בצוות המקצועי עדיין מודאגים מהפציעה של טוטו תמוז שערך היום רק אימון ריצה שנמצא עדיין בספק למשחק מול הכתומים מהשכונה. במידה והחלוץ לא יהיה כשיר בסופו של דבר, ימשיך עמית בן שושן לזכות בחולצות ההרכב לצידו של רומולו זה המשחק השני ברציפות.

שחקן אחד שבוודאות יעדר זהו המגן כריסטיאן אלברז שלא גילה סימני התאוששות ביומיים האחרונים. הצ'יליאני שנפצע במהלך המשחק מול הפועל כפ"ס, סובל מעומס שנוצר בעקבות המשחקים ששותף בהם בנבחרת צ'ילה ובבית"ר מקווים שהוא יתאושש עד למשחק הבית הקרוב מול הפועל ת"א. מי שעתיד לתפוס את מקומו של אלברז זהו הקפטן דוד אמסלם שיתפקד כמגן שמאלי זאת למרות שהמגן נעדר מהאימון בשל מחלה ואילו יואב זיו יוסב לאגף ימין בו שיחק אשתקד.

לגבי שאר ההרכב, יצחק שום צפוי לתרגל את ה-11 שלו רק במהלך האימונים מחר וביום שבת, אם כי לא צפויים הפתעות וההרכב אמור להיות זהה לזה שניצח את הפועל כפ"ס. אבירם ברוכיאן שכבש צמד נגד מכבי פ"ת בגביע הטוטו והציג יכולת יוצאת מן הכלל, צפוי גם הפעם לפתוח על הספסל וזאת לאור היכולת הטובה בה נמצא כעת עידן טל. היום מיד בתום האימון יגיעו שחקני בית"ר ירושלים אל קניון פסגת זאב, שם ידליקו חנוכייה כמיטב המסורת בשנים האחרונות.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק