הירושלמים עשו שמח בהדסה

הפועל ירושלים ביקרה הבוקר בבית החולים הדסה עין כרם. מרכוס סלוטר הפגין כישורים בשירה עברית חסידית

יום חמישי 06 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT

 קבוצת הפועל ירושלים ביקרה הבוקר בבית החולים הדסה עין כרם, כחלק ממסורת בת 12 שנים. שחקני הקבוצה, הצוות המקצועי וההנהלה הגיעו לבניין אם וילד בבית החולים ושם ביקרו במחלקות הילדים השונות, הדליקו נרות עם הילדים, שרו איתם שירי חנוכה וחילקו להם סופגניות ותיקים עם מתנות והפתעות שונות. בין השאר זכו הילדים לקבל בקבוק מיוחד השומר על קור, על הבקבוק, בצע אדום, היו חתימות כל השחקנים.

בנוסף, בקומה החמישית של אגף אם וילד נערך טקס במעמד מנכ"ל הדסה, פרופסור שלמה מור יוסף ומנכ"ל קרן מקפת מבית מגדל, רונן טוב, במהלכו הוענקו למחלקות הילדים כורסאות מיוחדות הנפתחות למיטות בשווי של כ-25 אלף ₪. הכורסאות ישמשו את ההורים השוהים עם ילדיהם במחלקות.

השחקנים הזרים השתלבו במהרה בחגיגה, כאשר מוביל אותם מרכוס סלוטר שהפגין כישורים בשירה עברית חסידית. הזרים גם קיבלו מהליצן שהצטרף לקבוצה אף אדום איתו הסתובבו במהלך הביקור. השחקנים הישראלים לעומת זאת קיבל ומהליצן בלון מיוחד אות וחבשו מסביב לראשם.

לאחר שסיימו את הביקור בבית החולים הגיעו שחקני הקבוצה למלון קראון פלזה, שם פגשו את שחקני קבוצת הכדורגל הפועל "קטמון" ירושלים ואת ילדי עמותת אור שלום. לאחר טקס הדלקת נרות משותף בילו הילדים עם השחקנים בארוחת צהרים חגיגית.

צילום: הפועל ירושלים

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק