היום הראשון שיש לי סיפוק

מכבי ת"א ועודד קטש יצאו מחדרי ההלבשה אחרי הניצחון על אריס מלאים בחיוכים ובתחושת סיפוק, אבל למרות האופוריה הרגעית כולם דברו על כך שצריך להמשיך את המומנטום בשבועות הקרובים

יום חמישי 06 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT
הפעם, בניגוד למשחקי הבית הקודמים של מכבי תל אביב ביורוליג העונה, נראו אנשי הקבוצה, שחקנים ואנשי הצוות המקצועי כאחד מחויכים. הרבה לחץ שחרר הניצחון הערב על אריס סלוניקי, ניצחון שהראה כי מכבי יכולה להראות יותר ממה שהראתה עד עכשיו, השאלה היא כנראה עד כמה לוחצים אותה לפינה. 

מי שנראה היה שהניצחון הכי השפיע עליו היה המאמן, עודד קטש, שהודה הערב כי לראשונה העונה באמת נהנה מהמשחק של הקבוצה שלו: "מה שניצח לנו את המשחק מעבר למחצית ראשונה גדולה בהתקפה, זה משחק הגנה יציב לאורך כל ארבעים הדקות", סיפר המאמן, "היה משחק כיף באווירת החג. הרבה דברים שתירגלנו והשתלדנו להוציא החוצה, יצאו היום. יש מומנטום חיובי שצריך לשמור עליו. זה היום הראשון שלי בעבודה שיש לי בו סיפוק. זו פעם ראשונה שנהנינו לשחק כקבוצה וראינו מה אנחנו מסוגלים לעשות כשאנחנו באים מרוכזים".  

ליאור אליהו: "מבחן התצואה הוא הכי חשוב. פתחנו טוב את המשחק, שמרנו טוב והיה קשה לחדור להגנה שלנו. תוצאת המחצית, יתרון 30:50, היא יפה ואני שמח שהצלחנו לשמור עליה עד לסיום".

וויל ביינום: "אנחנו עוד נשתפר וזה יקרה כל עוד נמשיך לעבוד קשה. צריך לתת הרבה קרדיט לצוות האימון שלנו, שהכין אותנו טוב. הם דוחפים אותנו ומגיע להם את כל הקרדיט כי כולם יודעים כמה לחץ יש עליך כשאתה מאמן את מכבי". 

יותם הלפרין:
"עשינו את מה שצריך לאורך רוב שלבי המשחק. הבאנו למשחק את מה שעבדנו עליו בשבוע האחרון. אחת המטרות שלנו בבית, עם הקהל שלנו, הייתה לגמור את המשחק במחצית הראשונה ואני שמח שזה מה שעשינו. מכאן צריך להמשיך הלאה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק