מיליון יורו תמורת יבוריאן

בצל ההכנות למשחק בדוחא מול מכבי חיפה, מאזן גנאים ובני סכנין קבעו את תג המחיר לאיליה יבוריאן, המבוקש בברוז' הבלגית ובגנט

יום שישי 07 דצמבר 2007
אשר גולדברג
איליה יבוריאן, חלוץ בני סכנין, לא ויתר על החלום לצאת כבר בחלון ההעברות הקרוב לאירופה. יבוריאן לא חושף בשלב זה את שם המועדון הבלגי המעוניין לצרפו. יחד עם זאת, מקורביו טוענים, כי הקבוצות  שרוצןת אותו הן פ.צ ברוז' וגנט הבלגיות. נציג של ברוז' כבר עקב אחריו במשחק נגד מכבי פ"ת (0:2לפ"ת) ונציג של גנט יהיה נוכח באצטדיון מחר בערב.

יבוריאן שוחח בימים האחרונים עם היו"ר מאזן גנאים ועם בכירים אחרים במועדון ושמע מהם את תו המחיר שהם דורשים עליו - מיליון יורו.

יצויין, שליבוריאן חוזה בבני סכנין לשנתיים נוספות מעבר לעונה הנוכחית. גנאים אמר: "הוא נשאר בבני סכנין. לכל שחקן יש מחיר ובינתיים החוזה והמחוייבות שלו הם לבני סכנין".

בבני סכנין מצפים מחר (מוצ"ש) לאיצטדיון מלא נגד מכבי חיפה. בקבוצה, שגברה על חיפה בסיבוב הראשון בתוצאה 0:1, מבקשים שיחזור של הניצחון והתבססות במירוץ בצמרת אחרי בית"ר ירושלים.

מאמן בני סכנין, אלישע לוי, התייחס למשחק נגד חיפה, כמו גם למפגש העתידי מול בני יהודה בחצי גמר גביע הטוטו, ואמר: "בבני סכנין מתייחסים לשני המשחקים בשיא הרצינות. לא נשמור כוחות ולא נעשה שינויים בהרכב, כי שתי המשימות הם יוקרתיות ועם המון אתגר".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק