היום: גוטמן מחפש נקמה

אלי גוטמן ייצא לדרך חדשה עם הפועל ת"א בדרבי הפרטי שלו מול קבוצתו לשעבר מכבי נתניה. המאמן הזהיר את שחקניו מפריצותיו של שכטר ושאר שחקני ההתקפה של ראובן עטר

שבת 08 דצמבר 2007
אשר גולדברג
הפועל ת"א סיימה את הכנותיה למשחק הבכורה של מאמנה החדש אלי גוטמן מול קבוצתו הקודמת בארץ, מכבי נתניה. שחקני קבוצתו החדשה מפרגנים למאמן הנכנס ולאוזני העיתונאים הם מפזמים את הפיזמון שניגנו בתחילת העונה עם בואו של גיא לוזון ויוסי אבוקסיס. "עוד לא ראינו דבר כזה, הוא מלמד אותנו איך להתייחס לכדורגל מחדש"' אמר אחד מהם.

המאמן קיים ביום שישי סבב שיחות עם שחקניו והעביר מסר לראובן עובד, ליאור אסולין ופאביו ג'וניור כי השבוע מבחינתם נפתח דף חדש במועדון וכי זו ההזדמנות שלהם להוכיח יכולת ראויה להפועל ת"א. 

היום צפוי המאמן להגיע למתחם וולפסון ויצפה בחלקו הראשון של דרבי הנוער נגד מכבי ת"א, רגע לפני שייצא יחדיו עם שחקניו לבלומפילד שם תתמודד הפועל ת"א מול מכבי נתניה של דניאל יאמר בדרבי הפרטי של המאמן. המאמן מצפה משחקניו לרשום לזכותו ניצחון ראשון בהופעת הבכורה שלו בבלומפילד. 

הקפטן ואליד באדיר פצוע ולא ישחק ולכן ביקש גוטמן מהברזילאי דוס - סנטוס ומיגאל אנטבי לקחת את המנהיגות במרכז ההגנה. גוטמן הזהיר את שחקני ההגנה שלו מהפריצות של איתי שכטר שאמור להפעיל את התקפת נתניה. המאמן חושש מביצוע עבירות בתוך הרחבה ולפי אחד משחקני הקבוצה נדמה כי המאמן מאמין מאד בהגנה החזקה לקראת מחר ובכלל. " גוטמן מאמין שהמשחק מתחיל מההגנה" אמר השחקן שהוסיף: "יהיו שחקנים שיאלצו לרוץ יותר גם אבוקסיס ייתן את הדחיפה שלו מהספסל".

איתי שכטר צפוי לשחק

במכבי נתניה לוקחים את המשחק נגד הפועל ת"א כאתגר מיוחד וכמשימה - לנצח את המאמן שלהם בתחילת העונה שעברה - אלי גוטמן.

על שחקנים בקבוצה נאסר להתראיין, אך אחד השחקנים אמר: "אנחנו לא רוצים שמהערב אלי גוטמן בתקשורת יחגוג על חשבוננו. אנחנו לא רוצים שהפועל ת"א תהיה זו, שהכותרות יהיו סביבה מהערב. אנחנו נלחמים עבור יאמר, עבור עטר ועבור האוהדים הרבים שיגיעו לבלומפילד".

ראובן עטר החליט ששכטר, שחוזר מפציעה מתמשכת, לא יפתח בהרכב הראשון, אך ישולב במהלך המחצית השנייה, כדי להכריע את המשחק.

בקבוצה מנסים להיפטר מז'נו בונדיאה, ג'ורג' בה ואנג'לוביץ', הזרים המאכזבים של הקבוצה, והיא תנסה לצרף במקומם זר או שניים חדשים.

דניאל יאמר, הבעלים של הקבוצה, הבטיח לשחקנים מענק מיוחד, אם ישכילו לנצח את הפועל הערב.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק