הסלטיקס ממשיכים לדרוס

חניכיו של דוק ריבקס ממשיכים להרשים, והלילה הם הביסו את הרפטורס של פארקר 84:112, שיקאגו ניצחה בדטרויט 91:98 והסאנס הביסו את ווישנגטון 107:122

שבת 08 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT

לכל מי שחשב שהסלטיקס יכנסו למשברון קטן הגיעו משחקי הלילה והעמידו אותו במקום בעוד לילה נטול הפתעות ב-NBA.

 דטריוט - שיקגו 98:91

הבולס השיגו הלילה ניצחון חוץ חשוב על הפיסטונס 91:98, ובכך השלימו את ניצחונם השני ברציפות. אנדרה סניוני קלע 22 נקודות ועמיתו לקבוצה, בן וואלס הוסיף עוד 13 כדורים חוזרים ועשר נקודות בדרך לניצחון חוץ חשוב בעיר המכוניות, דטריוט.

הניצחון הלילה של שיקאגו היה הרביעי שלה בחמשת המפגשים האחרונים מול דטרויט. עוד שחקן ששלט בצבע במדיי שיקאגו היה דאנג, שהוסיף 17 נקודות לבולס.אחד הגורמים המרכזיים לניצחון של הבולס הלילה היתה העליונות שלהם בריבאונד ההתקפה, לאחר שניצחו בקרבות הגובה 5-16, הרבה בזכות בן וואלס.

המארחים מדטרויט היו צמודים לשיקאגו לאורך כל המשחק, אך 24 נקודות של המילטון, שמתוכם רק 2  ברבע האחרון לא הספיקו לניצחון הלילה.

וושינגטון - פיניקס 122:107

הקבוצה של סטיב נאש, ניצחה בפעם החמישית ברציפות, והלילה היא עשתה זאת מול הוויזארד.הקבוצה של דאנטוני, נתנה לוושינגטון לחיות באשלייה, שהיא תהיה צמודה אליה לפחות עד סוף המשחק, אך ברבע השלישי, פיניקס העבירה את המשחק שלה להילוך גבוה וניצחה ברבע השלישי 21:40, כאשר בל המצוין קולע 4 שלשות ברבע מדהים מבחינתו.

הרכז המצטיין של הסאנס, סטיב נאש רשם שיא עונתי של אסיסטים, כאשר סיים את המשחק עם 19.מלבד נאש, גם אמרה סטודומייאר קלע 27 נקודות לזכות הסאנס, שהובילו מתחילת המשחק ועד לסופו.מי שבלט במדי וושינגטון היה בלאץ' עם 19 נקודות ועשרה כדורים חוזרים.

אורלנדו - אינדיאנה 115:109

אינדיאנה הצליחה להפתיע את המג'יק בבית, לאחר שרשמה ניצחון חוץ מרשים הלילה על חניכיו של ואן גאנדי.דני גארנר קלע שיא עונתי של 27 נקודות וג'אמל טינסי הוסיף עוד 20 נקודות  משלו, ועוד עשרה אסיסטים, בדרך לניצחון הכי מפתיע הלילה ב-נ.ב.א.

הנתון המעודד מבחינתם של אינדיאנה היה הפירגון במשחק, 7 שחקנים קלעו הלילה במספרים דו ספרתיים.שחקן נוסף שהצטיין הלילה במדי הפייסרס היה הסנטר שלה, ג'רמן אוניל שקלע 15 נקודות. אינדיאנה רצה 14-1 ברבע האחרון, שהייתה בפיגור של 4 נקודות הפרש, ריצה שסתמה את הגולל מבחינת אורלנדו.

האורד אחד השחקנים החמים ביותר של אורלנדו ושל הליגה כולה, קלע 30 נקודות וקטף 15 כדורים חוזרים. עמיתו לקבוצה של האוורד, ראשד לואיס הוסיף 24 נקודות שלא עזרו הלילה למג'יק. 

בוסטון - טורונטו 84:112

המכונה הירוקה של גארנט וחבריו לא מפסיקה להפציץ, והלילה היא הפציצה את טורונטו בניצחון ענק 84:112. "הביג טיקט" של הסלטיקס, קלע 21 נקודות ושמר את המאזן של הסלטיקס על אפס הפסדים בבית לעומת 10 ניצחונות.

ריי אלן קלע 13 נקודות ופירס הוסיף עוד 18 לחבורה של דוק ריברס, שהכריעו את המשחק כבר ברבע הראשון, שהוליכו בו ב-11 נקודת הפרש ,שצמח ל-20 במחצית. מתחילת המשחק בוסטון שלטו בקצב המשחק ושברו את הראפטורס ככל שהמשחק זרם לו.

בוסטון ניצלה את חסרונם של בוש וברארגני עד תום, ושלטה מתחת לסלים ובמשחק הפנים. חניכיו של דוק ריברס, הוליכו כבר 62:99, אך התעייפו קצת בסוף , עובדה שקיצצה את ההפרש בסיום.הניצחון הלילה של הסלטיקס היא הפתיחה הטובה ביותר של קבוצת נ.ב.א מאז 1984, המאזן של הירוקים הוא 16-2 עד כה העונה.

סאן אנטוניו - יוטה 98:104

חניכיו של פופוביץ', בהעדרו של דאנקן החשוב, ניצחו את יוטה של סלואן במשחק מרתק שהסתיים בשניות האחרונות לטובת הספרס 98:104, הרבה בזכות הארגנטינאי, ג'נובילי שהחזיק כמעט לבד את קבוצתו צמוד במשחק, כאשר הוא רושם 37 נקןדות בדרך לניצחון חמישי ברציפות.

יוטה הוליכה כמעט לאורך כל המשחק, ורק חוסר ריכוז בדקות הסיום מנעו ממנה לצאת כאשר ידה על העליונה במשחק המותח הלילה.וויליאמס ובוזר היו המצטיינים במדי הג'אז הלילה, כאשר בוזר קולע 28, וויליאמס מוסיף עוד 10 אסיסטים.

מי שחרץ את גורל המשחק היה ג'ינובילי שקלע 14 נקודות חשובות ברבע האחרון והשאיר את יוטה עובדת עצות.פארקר במשחק בינוני מבחינתו הוסיף עוד 16 נקודות לספרס.


תגובות

9

טלספורט בפייסבוק