הגאזטה: קאלה בדרך ללאציו

כלי התקשורת באיטליה מדווחים על כך שטברקטו קאלה מבוקש ע"י לאציו והופך לאופציה ראשונה לאחר הכישלון במו"מ עם שוער ריבר פלייט- קאריזו. ברוכיאן לא יכלל מחר בסגל, תמוז כן

שבת 08 דצמבר 2007
אסף שקד

 
התקשורת האיטלקית מדווחת כי השוער של בית"ר ירושלים טברקטו קאלה, הוא המעומד המוביל להגיע לקבוצה במקום שוער ריבר פלייט קאריזו שהיה במו"מ עם לאציו בחודש האחרון.

קאריזו בן ה-23, שוער ריבר פלייט הארגנטינאית, נמצא מזה כחודש במו"מ מתקדם עם לאציו ואף היה קרוב לחתימה, במהלך השבוע האחרון חלה תפנית כאשר ריבר פלייט הודיעה כי השחקן יישאר בשורותיה עד לחודש יוני, דבר שלא יאפשר את מעברו המיידי ללאציו.

בעיתון הפופולארי ביותר בארץ המגף "גאזטה דלה ספורט" דווח ביום רביעי על כך שלאציו מסמנת את טברקטו קאלה כאופציה לרכישה במקום קאריזו עימו יש למועדון האיטלקי בעיות במו"מ.

גם אתר האינטרנט הפופולארי  tutto mercato web  פירסם יום למחרת על כך שקאלה הוא המעומד המוביל להצטרף ללאציו במקום קאריזו. בין היתר ציין האתר כי קאלה נחשב בעבר לאחת ההבטחות הגדולות בקרואטיה ושהוא הגיע לבית"ר ירושלים ממכבי חיפה תמורת 300 אלף דולר. עוד צוין כי השוער מחזיק בשורשים יהודיים. 

בבית"ר דחו בשבוע האחרון את ההצעה שקיבל השוער וגורמים בקבוצה אף טענו כי השוער משתמש בשמה של לאציו על מנת להעלות את המניות שלו בקבוצה.  הפרסומים האמינים באיטליה מציירים תמונה אחרת לחלוטין מהספקות של בית"ר ירושלים לגבי ההצעה שהשוער קיבל.

קישור לכתבה:

http://www.tuttomercatoweb.com/?action=read&id=82358

בית"ר ירושלים ערכה היום בבוקר את האימון המסכם לקראת המשחק מחר מול בני יהודה. הקשר אבירם ברוכיאן שסובל מכאבים בברך, הצטווה לנוח 3 ימים ויעדר מסגל המשחק מחר, רק ביום שלישי צפוי השחקן לחזור לאימונים. למעשה מצטרף ברוכיאן לברק יצחקי וכריסטיאן אלברז שגם הם לא יכללו בסגל מחר בגלל פציעות. החלוץ טוטו תמוז שהיה בספק למשחק, כן יכלל בסופו של דבר בגל, אם לא כי יפתח בהרכב של יצחק שום. 

בית"ר תפתח בהרכב זהה לזה שפתח מול הפועל כפ"ס מלבד שינוי אחד בודד, הקפטן דוד אמסלם יפתח בהרכב על חשבון אלברז הפצוע.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק