גוטמן: ידעתי לאן הגעתי

אלי גוטמן הדגיש לאחר ההפסד לנתניה שידע לאן הגיע בטרם לקח את הפועל תל אביב תחת חסותו, ומגדיר את הציפיות שלו: "אם נהיה מקום אחד מעל הקו האדום אהיה מאושר"

שבת 08 דצמבר 2007
הפועל תל אביב נכנעה הערב למכבי נתניה בתוצאה 1:0 משער של אובודו אוקוצ'ה בדקה ה-7.

מאמנה הטרי של הפועל תל אביב, אלי גוטמן, לא פילל לכזאת פתיחה במשחקו הראשון בקבוצה: "מבחינת התוצאה, הכל מאוד ברור. מבחינת היכולת, ברוב שלבי המשחק היינו טובים יותר, ומה שמתסכל אותי זה שלמרות זאת לא ראיתי את שטראובר מציל אף כדור שלנו". 

"ידעתי לאן הגעתי, היה ברור לי שאני לוקח את הקבוצה כשהלהבות בוערות, אבל אני כרגע לא יכול לומר מה יהיה בינואר עם פתיחת חלון ההעברות, אני בסה"כ פה שלושה ימים".
 
גוטמן המשיך והגדיר ציפיות: "אם נהיה מקום אחד מעל הקו האדום אהיה מאושר. כרגע אני מסתכל קרוב ורוצה לצאת מתסמונת ההפסדים הזאת. היום לא היינו צריכים להפסיד. ראיתי בהפועל שחקנים שרוצים, היו מוטיבציונים, רצו והשקיעו. אבל גם ראיתי הרבה ליקויים. יש אנשים במערכת שמאוד כואבים את המצב, אנשים שהשקיעו מכספם וממרצם".

לגבי החילוף המוקדם של ראובן עובד, אמר המאמן :"דיברתי עם ראובן לפני המשחק ואמרתי לו שהוא שחקן שאפשר לבנות עליו, אך הבעיה שלו היא קבלת החלטה, מתי לעשות דריבל ומתי לשחרר את הכדור. ככל שעבר המשחק, ראיתי שהגול שקיבלנו השפיע עליו לרעה ורציתי להוציא אותו מהמצב הזה".

על השאלה מה הוא לוקח מהמשחק היום, ענה גוטמן: "מה שאני לוקח מהמשחק היום זה את הרצון לצאת מהמצב הזה".


מאמנה של מכבי נתניה, ראובן עטר, נשמע מרוצה לאחר המשחק: "כל הכבוד לשחקנים, הם נתנו פייט רציני. זה היה משחק טקטי מצוין. בשני המחזורים האחרונים באנו לשחק מול שתי קבוצות שנלחמות על חייהן, בני יהודה והפועל תל אביב, ולא נתנו להם להתאושש על חשבוננו".

לגבי מועד ההעברות המתקרב, אמר המאמן: "החוכמה היא שגם כשטוב, אם צריך לשפר אז משפרים. אני מרוצה מהשחקנים. כשיש תלכיד טוב אפשר גם לשלב שחקנים צעירים וזה מדבק.
אני חושב בשביל להשאר בצמרת אנחנו צריכים לשפר ולהשתפר".

תמיר כהן: "לא משנה מה יקרה בחלון ההעברות, כרגע אני במכבי נתניה ו- 100 אחוז מהראש שלי נמצא במועדון הזה. מצאתי בנתניה בית חם, ויהיה לי מאוד קשה לעזוב. אני נהנה להיות פה ואם אעזוב זה יהיה בלב כבד, אבל אלו החיים".

לגבי המקום בו הוא ירצה לשחק, ענה כהן: "אני רוצה להתקדם בקריירה וזה מה שמעניין אותי, אני רוצה להצליח והלוואי ואהיה במקום שיהיה הכי קשה להצליח בו, כי אני אוהב אתגרים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק