אליהו יעזוב את מכבי תא

בעקבות הפרסום אמש ב-TELESPORT שבהנהלת מכבי מעוניינים לראות אותו מקבל דקות משחק, אמר אליהו: "אני לא מודאג, יהיה בסדר בעזרת השם". טאו ויטוריה ונבאן ספאהיה כבר מתעיינים

יום ראשון 23 מרץ 2008
שלמה חסיד

הידיעה שפורסמה אתמול בערב ב-TELESPORT לפיה בהנהלת מכבי מעוניינים שליאור אליהו יתחיל לקבל דקות משחק זוכה עוררה הדים ובכיר במכבי תל אביב אישר כי ההנחה היא שאליהו יעזוב את הקבוצה בסיום העונה.

אליהו, שבחודשיים אינו מרבה להתראיין בעקבות מיעוט דקות המשחק שלו, אמר ל-TELESPORT לאחר פרסום הידיעה: "אני לא מודאג. יהיה בסדר בעזרת השם".

אליהו שוקל את צעדיו והוא לא מתכונן להמשיך במכבי ת"א עונה נוספת במצב הדברים הנוכחי, שבו̠לא רק שהוא לא זוכה לדקות משחק, אלא שבקבוצה גם החליטו לצרף גבוה נוסף, מוריליו דה-רוסה, מה שעלול להוריד עוד יותר את הסיכוי לראות דקות משחק.

אליהו עשוי לצאת בעונה הבאה לשחק באירופה, שם כבר מכירים אותו היטב, בעיקר בזכות העונה הקודמת שלו במכבי שבה̠היכולת שלו הפתיעה רבים מקבוצות הצמרת. טאו ויטוריה הספרדית כבר התעניינה באליהו וקבוצות נוספות ברחבי היבשת עשויות להציע לו הצעות קוסמות. 

את טאו ויטוריה מאמן נבאן ספאחיה שאימן את אליהו במכבי תל אביב בהצלחה. במכבי ת"א ימשיך כמאמן צביקה̦nbsp;שרף, ולא נראה כי אליהו ירצה להמשיך עם שרף עונה נוספת.

תגובות

טלספורט בפייסבוק