מאנה: לעקל את כספי מכבי

לוני הרציקוביץ' ביקש מהעיתונאים לא להתייחס לרוני מאנה, אבל ביום שני הקרוב בבית המשפט יבקש מאנה לעקל את כל כספי המועדון כדי להחזיר לו את הכסף. מאנה: הוא יפסיד לי בבית המשפט כמו שהפסיד בעבר לכולם

יום ראשון 09 דצמבר 2007
אשר גולדברג
רוני מאנה נשמע חד וברור במאבקו נגד לוני הרצי'קוביץ', הוא רוצה את כספו בחזרה. "לא אתן לאף אחד לגנוב או לשדוד ממני עשרים מיליון שקלים" אמר מאנה ל-TELESPORT והוסיף: " זה הכסף שלי ושל שותפי, כרגע כל מה שקורה הוא שמכפישים את שמי".

מחר צפוי מאנה לבקש מבית המשפט צו עיקול על כל כספי מכבי ת"א, "כל סכום שיגיע ממכירת כרטיסים, ההתאחדות לכדורגל או הטוטו יגיע אלי" הכריז הערב מאנה שטען כי "כמו שהרציקוביץ' הפסיד בעבר לדרור קשטן, שלמה שרף, אבי נמני, טל בנין ובמשפטים אחרים שאליהם נכנס עם הראש בקיר, הוא יפסיד גם לי". 

באשר לדיבורים של הרציקוביץ' על כך ששותף אלמוני ירכוש ממנו את הקבוצה דעותיו של מאנה ברורות, העניין לדעתו אינו קשור אליו. "אין לי בעיה עם העובדה הזו, רק שיחזיר לי בטוב או דרך בית המשפט עשרים מיליון שקלים". 

לוני הרציקוביץ' שנדרש בנושא לאורך כל השבת הגיב כשאמר לעיתונאים, "אל תתעסקו עם האיש הזה, אל תשימו לב לאמירות שלו. אנחנו שומעים אותו בכל מקום, זה כבר לא חשוב מה הוא אומר".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק