2

קמנאן נקנס. עזרן נסלח

צמד החלוצים במכבי ת"א הועלו לועדת משמעת: בעקבות התנהגותו של יאניק קמנאן, הוחלט לקנוס את השחקן בסכום של 750 דולר. יניב עזרן, שפנה לתקשורת, קיבל חנינה

יום שני 24 מרץ 2008
אשר גולדברג
מכבי תל אביב ערכה היום (שני) אימון לאחר הניצחון הנהדר 0:2 מול מועדון ספורט אשדוד, שהרחיק מעט את הצהובים מהתהום בתחתית. בינתיים האירועים הפחות מעודדים, זה ההתנהגות של חלוצי הקבӕצה, יאניק קמנאן ויניב עזרן.

שני החלוצים עמדו לועדות משמעת פנימיות, בגין העבירות. יאניק קמנאן, הביע התנצלות בפני חברי ועדת המשמעת וגם מול ניר לוין, והרגיש כי התנהג כך בעקבות תחושות ירודות, תיסכול וניכור. בעקבות השתפכות הנפש של החלוץ, הוחלט בקבӕצה לקנוס את החלוץ בקנס של 750 דולר בסך הכל. 

בקשר ליניב עזרן, החלוץ התראיין לכלי התקשורת בניגוד להוראות הקבוצה. ועדת המשמעת קיבלה את הודעה שדרש בפניה החלוץ הצעיר ולא הוטל עונש כספי.

"קמנאן חושב שהוא דרוגבה"̼/strong>

זעם רב במכבי תל אביב על החלוץ הצרפתי יאניק קמנאן. החלוץ, שמרגיז כבר זמן רב את חבריו באופייו ובתגובותיו, יועמד בפני ועדת משמעת. 

כאשר לוין הורה על החלפתו של הצרפתי, פסע קמנאן באיטיות רבה כשפניו מביעות ߡימני מחאה. כשירד אל מחוץ לקווים, לא לחץ את ידו למאמן והחל בריצת אמוק אל חדר ההלבשה.

שחקן במכבי תל אביב סיפר: "רוב השחקנים לא יוצרים איתו קשר. הוא לא מתחבר ובמשחק כמעט ולא שיחק קבוצתי. נראה שהוא מחפש פיצוץ על רקע כספי. בתחילת העונה כשאוהדߙ מכבי ת"א קראו נגדו קריאות גזעניות, הוא שיחק אותה טמבל בגלל שרצה להגיע למכבי. עכשיו אחרי כמה שערים הוא מנוכר, חושב שהוא דרוגבה. הוא פגע בכולם בהתנהגות שלו אחרי שניר לוין הוציא אותו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק