2

שאראס חוזר להיכל?

מכבי ת"א מעוניינת להחזיר לשורותיה את שארונאס יאסיקביציוס, שהודח מאירופה עם קבוצתו פנאתינייקוס. מוריליו דה רוסה נחת בארץ

יום שני 24 מרץ 2008
שלמה חסיד

במכבי ת"א סימנו את שאראס כמועמד הבולט ביותר להצטרף לקבוצה בקיץ הקרוב, כרכז המוביל שלה.

מכבי הבינה מסוכנו של השחקן, מאורציו בלאדוצי ,כי הסיכוי ששאראס ישאר בפנאתינייקוס אינו גבוה, זאת נוכח הכישלון של פאו' ביורוליג, שכזכור עפה עד לפני ההצלבה.

בלאדוצי התייחס לעתידו של הרכז הליטאי בפנאתייקוס ואמר: "שאראס, לא מקבל בפאו' את דקות המשחק להן הוא רגיל ובנוסף הרכז המוביל בקבוצה הוא דיאמנטיסיס, כוכב נבחרת יוון ולא שאראס,&Ůbsp; מכאן כי תמורת סכום שחרור הקבוצה היוונית לא תעמוד בדרכו ".

שאראס מבוקש גם בברצלונה, אך לא פוסל אפשרות לחזור למכבי . מכבי תציע לו שכר של 2 מיליון דולר בעונה, אותה הצעה שקיבל השחקן בקיץ האחרון.

בכיר במכבי אמר היום בנושא: "אנחנו לא  רוצים להיכנס להרפתקאה כלכלית. זו  לא חוכמה להגיד תביאו אותו, כששכרו בפנאתינייקוס לא ריאלי וחורג מכל פרופורציות. אם זה יתאים כלכלית והוא ירצה לשחק במכבי ההצעה בתוקף".

במכבי מאוכזבים מאוד מוונטיגە קאמינגס, הרכז האמריקאי שהגיע לקבוצה כהבטחה גדולה, אך לא מספק את הסחורה, וככל הנראה לא ימשיך בקבוצה בעונה הבאה.

דה רוסה: מקווה להישאר במכבי

שחקן אחר שכבר הצטרף הבוקר לשורות הצהובים הוא מוריליו דה רוסה, הסנטר הברזәלאי, שהיה מושאל לסופיה שבבולגריה, וחזר בגלל פציעתו של מרקוס פייזר.

דה רוסה אמר עם נחיתתו: "אני מקווה לקבל דקות משמעותיות במכבי ולעזור לה כמה שיותר. אני מכיר את צביקה שרף ואעשה הכול כדי לעזור לו ולקבוצה להצליח".

תגובות

טלספורט בפייסבוק