לברקוזן לא מפסיקה לנצח

גרמנית: באייר לברקוזן השיגה את הניצחון החמישי ברציפות הערב 0:3 מול הנזה רוסטוק. במשחק נוסף גברה נירנברג 1:2 מול הרטה ברלין. צרפתית: פ.ס.ז' ניצחה את אוקזר

יום ראשון 09 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT
 הערב נערך המשחק המחזור ה-16 בבונדוסליגה, לאחר התיקו המפתיע של באיירן מינכן מול דואיסבורג אמש, הערב דווקא ראינו הרבה שערים בשני המשחקים. נירנברג השיגה ניצחון ביתי 1:2 מול הרטה ברלין וכנ"ל באייר לברקוזן שפירקה בבית 0:3 את הנזה רוסטוק. 

לאחר ההפסד במחזור שעבר, חזרה נירנברג לנצח 1:2 הערב את הרטה ברלין. המארחת כבר עלתה ליתרון מרגלי היווני חריסטיאס בדקה החמישית. הלחץ של הקהל עשה רק טוב עבור המארחת, שעלתה ליתרון שני בדקה ה-39 של המשחק. 

במחצית השנייה הצליחה הרטה ברלין לצמק מעט את התוצאה, כאשר בדקה ה-65 כבש לוסטברגר - 1:2 בסיום לנירנברג. 

במשחק נוסף ולוהט הערב ב"באיי ארנה" אירחה הערב באייר לברקוזן ופירקה למעשה 0:3 את הנזה רוסטוק. הבחורים באדום את הניצחון החמישי ברציפות. השער הראשון הגיע כבר בדקה הרביעית מרגליי סימון. 

המחצית הראשונה אומנם הסתיימה בשער אחד לזכות, אולם במחצית השנייה ראינו התקפות נהדרות שהסתיימו בשערים - בדקה ה-52 כבש פול פרייר את השני עבור לברקוזן, כאשר 20 דקות לאחר מכן השלים ג'קאס את השלישי. 

בעקבות הניצחון מוצאת עצמה לברקוזן במקום הרביעי בטבלה, עם 30 נקודות. חמש נקודות מרחק מהמוליכה באיירן מינכן. נירנברג שגם כן ניצחה הערב נמצאת במקום ה-14 עם 15 נקודות בלבד. 

צרפתית: תיקו בין בורדו לניס - ניצחון לפ.ס.ז'

הערב נערכו שני משחקי השלמה במחזור ה-17 בליגה הצרפתית. ניס ובורדו נפרדו בתיקו 1:1 ונקודה לכל צד. במשחק שישלים את המחזור מארחת אוקזר את פ.ס.ז'.

ניס ממשיכה לסיים משחקים בתוצאות תיקו (7 העונה), כאשר גם הערב עם תיקו 1:1 מול בורדו של לוראן בלאן. השער הראשון הגיע בדקה ה-12 עבור המארחת מרגלי באקארי. השער החזיר רק חמש דקות, עד שיוהן מיקוד השווה. 

סוף סוף גם בפאריז נשמו לרווחה, כאשר הערב השיגו ניצחון חוץ חשוב 0:1 מול אוקזר. השער היחיד במשחק הגיע 4 דקות מפתיחת המחצית השנייה, כאשר לונדולה כבש את שער הניצחון. 

פ.ס.ז' חזרה לנצח לאחר שלושה משחקים ללא ניצחון.  בעקבות הניצחון נמצאת פאריס סן ז'רמן במקום ה-17 בטבלה עם 19 נקודות בלבד. אוקזר נמצאת עם נקודה אחת מעל לאחר ההפסד הערב.

תמונה: רויטרס.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק