שלירן יקח חתימה מבואטנג

ליגת העל: כך התייחס יו"ר בני יהודה, חזי מגן על הטענות כנגד שופט המשחק, לירן ליאני שפסל שער חוקי לכתומים בהפסד 3:0 מול בית"ר י-ם: שום: כל משחק הוא קשה

יום ראשון 09 דצמבר 2007
שלמה חסיד
התקווה בשכונה לא הפריחה ניצוצות, כאשר בני יהודה שוב הפסידה 3:0 בבלומפילד מול בית"ר ירושלים במסגרת משחק השלמה בליגת העל. הקהל כמובן נותר עצבני ועצוב בסיום המשחק.

יו"ר בני יהודה, חזי מגן: "שלירן ילך לקבל חתימה מבואטנג. הם עשו את זה גם מול מכבי פתח תקווה, ועשו זאת גם היום. השופטים היום הכריעו את המשחק הזה. אנחנו לא נקח שום ועדת חקירות, ראינו מה קרה כאן הערב. 

"השחקנים שלנו שיחקו עם מאמן על הקווים, עם יעקב אסייג. היינו טובים מהם, עד שהיינו בלי שחקן. אין מה לעשות עם זה, אנחנו זועקים לשמיים". 

משה דמאיו: "צריך שבועות להרגע מדברים כאלו. אני חוזר ואני אומר, אם שופט לא ראה דבר מסויים מקובל, אבל להמציא? לא מקובל. הגיע הזמן ואני אומר את זה הרבה זמן, שום דבר בכדורגל לא מתקזז. הגיע הזמן שאיגוד השופטים יעשה חשבון נפש". 

לקראת גביע הטוטו: "מה שמעניין זה צורת המשחק של הקבוצה, לפני המשחקים האחרונים אני מאוד מעודד. אם נמשיך לשחק ככה, בני יהודה לא תרד ליגה".

מאמנה הזמני של בני יהודה, יעקב אסייג: "אנחנו כמובן מאוכזבים. אני חושב שהתוצאה משקרת, אבל מה שזוכרים זה את התוצאה הסופית. אני משוכנע שיש בקבוצה חומר שחקנים טוב, שאפשר לצאת מהמצב המביש".

דרק בואטנג אמר בסיום: "היה לנו חצי שני מצויין, עשינו משחק טוב מאוד. תוצאה מצויינת, מול יריבה שנלחמת על החיים שלה. אני חושב שהקהל יצא מרוצה, הייתה אווירה טובה מאוד. בסך הכל אנחנו חוזרים הביתה מרוצים. 

עמית בן שושן: "זה עוד ניצחון יפה של בית"ר ירושלים. התוצאה מרשימה וגם הדרך. הקהל שלנו נתן הצגה היום ואנחנו במגרש השתדלנו לעשות אותו מרוצה. הראש כבר לקראת המשחק מול מכבי חיפה בגביע הטוטו, שגם הוא משחק חשוב מאוד". 

מאמן בית"ר ירושלים, יצחק שום: "אני מרוצה מהתוצאה. לבית"ר ירושלים כל משחק הוא קשה, גם שלפני זה אומרים שיהיה לנו קל. ידענו מראש שיהיה משחק קשה ונערכנו כראוי. בני יהודה נלחמת על החיים שלה, וקשה לשחק מול קבוצות כאלה. אני חושב שסך הכל השחקנים עשו את העבודה".

תמונות: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק