רמהש ניצחה לאחר ההארכה

במשחק מותח גברה לאחר הארכה, אלקטרה רמה"ש 89:90 מול מכבי רמת חן בזכות סל של פרקינס. בחצי גמר הפלייאוף תפגוש אוסטפלד את אליצור רמלה, שפירקה את חולון. בנות השרון הצסידו באשדוד

יום שני 24 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
 רק לפני שבוע התבשרנו, כי אליצור רמלה קטפה את הגביע. היום הצליחה אלקטרה רמה"ש לחזור לענייינים לאחר ניצחון דחוק 89:90 לאחר הארכה מול מכבי רמת חן. במשחק נוסף הביסה אליצור רמלה 61:82 את בנות חולון. בנות השרון לא הסתדרו באשדוד והפסידו.

רק לפני כשבוע ראתה אורנה אוסטפלד כיצד שחקניה מפסידות לאליצור רמלה בגמר הגביע. הפעם מול מכבי רמת חן זה היה גם כן קשה מנשוא ואלקטרה רמה"ש השיגו ניצחון דחוק 90:89 ועוד לאחר הארכה. 

דקה לסיום המשחק, רמת השרון הצליחה לסחוט הארכה ולמנוע הפסד, בזכות ג'יה פרקינס. לקראת סיום הארכה בראון מרמת חן, החטיאה קליעת עונשין אחת, ומהצד השני ג'יה פרקינס, הצליחה לקלוע בקור רוח 5 שניות לסיום. פרקינס הצטיינה עם ̲6 נק' ביחד עם קוקר שהוסיפה 21 נק'.  מקוויליאמס הצטיינה ברמת חן עם 38 נק'. 

היריבה שתפגוש אלקטרה רמה"ש במעמד חצי גמר הפלייאוף, זוהי אליצור רמלה. מחזיקת הגביע הטרייה גברה בבית 61:82 מול אליצור רמלה. משחק פשוט וקל לבנות של אלי רבי: דורון הצטיינה עם 23 נק' ביחד עם סלווין שקלעה 13 נק'. בשורות חולון הייתה זו אטקינסון שקלעה 18 נק'. 

במשחק נוסף הופתעו בנות השרון. מוליכת הטבלה הפסידה בחוץ 86:81 מול מכבי אשדוד. זהו ההפסד החמישי בסך הכל של שיקי פלאח. לקראת הסיום הצליחה מקיין וסאם להביא את הניצחון לעיר הנמל הדרומית. 

מקיין סיימה עם 24 נק' ו-וווקר וסאם תרמו 17 נק' כ"א בשורות אשדוד. רייט תרמה 21 נק' בשורות בנות השרון. בנות השרון יפגשו בߗצי גמר הפלייאוף את מכבי רמת חן לסדרת הטוב מ-5.

תגובות

טלספורט בפייסבוק