הניקס ממשיכים לצנוח

נוביצקי וחבורתו מדאלאס לא התקשו לנצח הלילה את הניקס החלשים 89:99, אורלנדו ממשיכים לאכזב והלילה היא הפסידה לאטלנטה 98:87, פילדלפיה ניצחה את יוסטון 88:100. מיאמי הדהימה את פיניקס

יום שלישי 11 דצמבר 2007
אביחי קריבצ'יק
לילה סוער עבר על ליגת הכדורסל הטובה בעולם: דאלאס ודירק נוביצקי חוזרים לעצמם.  לאחר שניצחו בגארדן את הניקס, שמוערבים רק בפרשיות מחוץ למגרש ולא בתוכו.  מינג ויוסטון במשבר עמוק, לאחר שהפסידו לטורונטו.  ומיאמי השיגה ניצחון חוץ יקר במגרש הקשה של פיניקס.

 ניו יורק - דאלאס 99:89

חניכיו של ג'ונסון לא התקשו לנצח הלילה את הניקס החלשים, כאשר מי שמוביל אותם לניצחון החוץ בגארדן היה לא אחר מאשר דרייק נוביצקי, שרשם שיא עונתי עם 36 נקודות והוביל את דאלאס לניצחון קל בניו יורק.

האוורד, שנתן את משחק חייו נגד יוטה עם 47 נקודות, הסתפק הלילה רק עם 22 נקודות, בדרך לניצחון ה-11 של המאבריקס בשני עשר המפגשים האחרונים בין שתי הקבוצות.מי שניסה להחזיק את הניקס במשחק היה רנדולף, שקלע 24 נקודות ולקח 11 כדורים חוזרים.

ההפסד הלילה של הניקס היה השלישי ברציפות שלה.הקבוצה העשירה בארה"ב, חסרה גם הלילה את כוכבה סטופן מארבורי שעדיין מתאבל על מות אביו.

פילדלפיה - יוסטון 88:100

הקבוצה של צ'יקס ממשיכה להפתיע את עצמה והלילה היא נתנה הצגה בדרך לניצחון מרשים על הרקטות של יוסטון.אנדרה גאודלה קלע 16 נקודות ומילר הוסיףף עוד 17 וחילק 12 אסיסטים שנתן לסיקסרס ניצחון מתוק על יוסטון 88:100.

הניצחון הלילה של פילדלפיה היה השלישי ברציפות שלה, ניצחון שיכול לתת לסיקסרס הרבה ביטחון להמשך הדרך, לאחר פתיחת עונה צולעת.הקבוצה מטקסס לא מצליחה להתרומם, ולאחר שהפסידה אתמול לטורונטו הם כשלו גם הלילה מול פילדלפיה.

מגריידי היה בערב חלש עם 12 נקודות וכמוהו גם הסיני של הקבוצה, מינג שקלע גם הוא רק 12 נקדות.

אורלנדו - אטלנטה 87:98

חניכיו של ואן גאנדי ממשיכים במומנטום השלילי שלהם והלילה הם רשמו הפסד בית כואב לנשרים של אטלנטה 98:87, הניצחון הגיע לאורחים, ששלטו בקצב המשחק והובילו לאורך כל המשחק.

מי שדאג לניצחון החוץ החשוב של אטלנטה היה ד'וש סמית, שרשם לעצמו שיא עונתי עם 25 נקודות ו-16 כדורים חוזרים, ג'ו ג'ונסון הוסיף עוד 24 נקודות, בדרך לניצחון שלישי ברציפות.

ההפסד הלילה של המג'יק היה השני ברציפות שלה, הקבוצה מפלורידה פיגרה לאורך כל המשחק.טורקוגלו שמר על יציבות עם 22 נקודות, בזמן שעמיתו לקבוצה, האוורד מוסיף 14 משלו ולוקח 18 כדורים חוזרים.

פיניקס - מיאמי 117:113

החבורה של פייט ראיילי חוזרת לאט לאט לעניינים ולכושר משחק, הלילה היא הפתיעה את פיניקס בביתה, לאחר שניצחה בצדק 113:117. הבשורה המשמחת מבחינת מיאמי היא חזרתם של שאק ווויד לפורמה.

וויד קלע 10 נקודות מתוך ה-31 שלו במשחק ברבע האחרון והמכריע,  כאשר כל הכדורים האחרונים הלכו לידיים של הכוכב מפלורידה.

אסלם הוסיף 21 נקודות ושאק עוד 18 להיט.הסאנס היו בערב בינוני ורדפו אחרי מאימי לאורך כל המשחק, שמספר שלשלות של נאש לקראת הסיום לא הספיקו לקבוצה של דאנטוני לנצח את המשחק.מריון, בל וסטודמיאר קלעו כל אחד 19 נקודות לפיניקס, אך לרוע מזלם זה לא הספיק הלילה מול החבורה של ראיילי.


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק