הותר לפרסם: זוהר נעצר

שחקן העבר ופרשן הטלביזיה איציק זוהר נעצר לפני יומיים בחשד להעלמת מס. שוחרר בערבות של 1.3 מיליון שקלים

יום שלישי 11 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT

איציק זוהר  נעצר ביום ראשון בחשד להעלמת מס במאות אלפי שקלים בתום חקירה סמויה שניהלו בשבועות האחרונים חוקרי מס הכנסה תל אביב. על פי החשד, זוהר העלים מיסים בשנים 1998 עד 2002, כשהיה שחקן בליגת העל. 

זוהר שוחרר ממעצר בתום החקירה, תמורת ערבות של 1.3 מיליון שקלים. עוד הוצא נגדו צו עיכוב יציאה מהארץ לחצי השנה הקרובה. בדיון שנערך בבית המשפט טען סנגורו עו"ד רון רוטשילד, כי "איננו מודים במיוחס, אולם בשלב זה איננו כופרים בראיות". רוטשילד טען כי פרסום שמו של זוהר עלול לפגוע בפרנסתו מהקמפיינים בהם הוא לוקח חלק,

זוהר מככב בשבועות האחרונים במבחר פרסומות ובערוצי הספורט וערוץ 10. זוהר ניהל בשנים האחרונות מספר עסקים פרטיים, רובם ללא הצלחה.

עורך דינו של זוהר אמר הבוקר בתגובה: "מדובר בפרשה של מספר שבועות שאליה שורבב שמו של איציק זוהר, והוא נדרש לתת עדויות מספר פעמים בשבועות האחרונים. איציק שיתף פעולה וסייע לחוקריו. ביום ראשון, לאחר מספר שעות חקירה, התקבלה החלטה במשרדי רשות המיסים לשחרר את איציק בתנאים מגבילים על אף בקשתו של איציק ובא כוחו לשחרר אותו להיחקר במשרדי רשות המסים, ביקשו אנשי הרשות להפיק את אפקט ההרתעה בפרסום, והוא הובא בפני שופט ביום א' האחרון".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק