אלברז ייעדר, אמסלם בספק

המגן הצ'יליאני שמחלים מפציעה, וברוכיאן הפצוע, לא יטלו חלק במשחק חצי גמר גביע הטוטו מחר של בית"ר, מול מכבי חיפה. גם דוד אמסלם בספק. בחיפה: רוסו ייעדר

יום שלישי 11 דצמבר 2007
אסף שקד

 בית"ר ירושלים ערכה היום בבוקר את האימון המסכם לקראת משחק חצי גמר גביע הטוטו שיתקיים מחר באצטדיון רמת-גן. 

יצחק שום שלוקח ברצינות את המשחק, לא מתכוון לעשות הנחה לשחקני ההרכב הקבועים וצפוי לעלות בהרכב החזק ביותר, למעט האילוצים והפצועים. היום אומנם לא תרגל המאמן את ההרכב שצפוי לפתוח, אך ההערכה היא כי לא יתבצעו שינויים מההרכב שניצח את בני יהודה.

מהמשחק מחר יעדרו בוודאות 3 שחקנים. המגן כריסטיאן אלברז חזר להתאמן באופן הדרגתי אך לא יכלל מחר בסגל המשחק. בבית"ר מאמינים כי עד למשחק ביום ראשון מול הפועל ת"א, יהיה המגן כשיר.

גם אבירם ברוכיאן שלא נכלל בסגל מול בני יהודה, יעדר גם הוא מהמשחק מחר אך גם לגביו אופטימיים בבית"ר כי הוא יהיה כשיר למשחק הליגה הקרוב מול הפועל ת"א. אל השניים יצטרף ברק יצחקי שאמור לחזור למגרשים רק בעוד כשבועיים.

היום נטש דוד אמסלם את האימון לקראת סיומו בגלל כאבים והוא נמצא בספק קטן למשחק מחר. אמסלם אמור להחליף את אלברז בעמדת המגן,אך במידה ולא יהיה כשיר צפוי שמוליק קוזוקין לפתוח כמגן על חשבון הקפטן. קוזוקין תפקד בקבוצת הנוער כמגן ועבורו התפקיד לא אמור להיות חדש למרות שבקבוצה הבוגרת הוא משחק בעיקר כבלם.

מחר בבוקר תצא הקבוצה לבית מלון בת"א, שם תשהה עד למשחק. כ-3,000 אוהדי בית"ר ירושלים אמורים ללוות את הקבוצה למשחק.

הרכב משוער:  קאלה, זיו, אמסלם (קוזוקין), בנאדו (בן יוסף), גרשון, בואטנג, אלברמן, טל (מירוסביץ'), זנדברג, רומולו, תמוז (בן-שושן).

גם מכבי חיפה סובלת מפציעות. ג'ובאני רוסו סובל מכאבים בברך. רוסו ניסה להתאמן היום ופרש מהאימון עקב הכאבים העזים בברך. לפיכך הוא לא ישחק מחר.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק