האם השמש תזרח בבוסטון?

השמשות יודעים שאחד מהמקומות הראשונים במערב עובר דרך ניצחון בבוסטון, כריס פול וחבריו ינסו להשיג ניצחון חוץ נוסף תוך יממה מול לברון וחבריו, ואילו הרקטות ינסו להשלים ניצחון שני ברציפות

יום רביעי 26 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
משחק מספר 61: בוסטון - פיניקס

חניכיו של ד'אנטוני, נעצרו אתמול בדטרויט מול הקבוצה המקומית, לאחר שניצחו בשבעת המשחקים האחרונים שלהם. הסאנס היו קרובים לניצחון אך ההגנה של הפיסטונס הוכיחה את עצמה פעם נוספת בדרך לניצחון בהארכה.

לצערם של השמשות הם לא יכולים להרשות לעצמם הפסד נוסף בחוץ בגלל הצפיפות בבית המערב. כול הפסד יכול להיות קריטי מבחינתה של הסאנס בדרך למיקום טוב בפלייאוף.
לעומת פיניקס, בוסטון יכולה לߔיות גאה במאזן שלה השנה בליגה, אך היא לא יכולה להרשות לעצמה הפסד בית שני, לאחר שהפסידה לפילדלפיה.

ההפסד הביתי הקודם של הסלטיקס צריך להדליק אצלה נורת אזהרה, כי הפסד שני רצוף בבית יכול לערער את ביטחונם של חניכיו של דוק ריברס. פיניקס נראים מצוין Ӝמרות ההפסד בדטרויט והם ינצחו את בוסטון במבצרם בגלל הנסיון.

ההימור:2, היחס:1.8

משחק מספר 62: קליבלנד - ניו אורלינס

חניכיו של ביירון סקוט, יגיעו לקליבלנד סחוטים מהניצחון בלילה האחרון מול הפייסרס והם יצӘרכו להראות הרבה אופי, בכדי לנצח את לברון וחבריו. הקבוצה מניו אורלינס, יודעת לרוץ ואף מאפשרת ליריבות שלה לקלוע בהתאם, עובדה שלא צריכה לשמח את הקאבאלירס.

במידה וההורנטס ישלטו בקצב המשחק הם יגדילו את הסיכויים שלהם לנצח. הקאבאלירס כרגיל יהיו תלויәם בלברון, אך לא רק בו. חניכיו של בראון, יצטרכו ביחד להתעלות מול אחת הקבוצות הטובות בנ.ב.א, שחקנים כמו ג'ונס וצ'רביאק יצטרכו לתרום את הערך המוסף שלהם על מנת שהקבוצה תנצח.

הקאבאלירס ינסו להאט את קצב המשחק ויסתמכו על העייפות של ההורנטס בכדי לנצח̠את המשחק.

ההימור:1, היחס:1.8

משחק מספר 66: יוסטון - מינסוטה

חניכיו של אדלמן, רשמו רק שני נצחונות בחמשת המשחקים האחרונים, אך הם עדיין חזק מאוד בתמונת המקום הראשון במערב, למרות ההפסדיםĠהכואבים לסלטיקס וללייקרס.
טרייסי מגריידי ולואיס סקולה מצליחים להחזיק את הרקטות עדיין בתמונת המאבק על אחד מהמקומות הראשונים וזה הדבר החשוב ביותר.

הרוקטס יארחו את הטימברוולבס ולא ירחמו עליהם, הרקטות מטקסס ינצחו מעל 10 נקודות הפרש לפחות אםȠלא יותר.

ההימור:1, היחס:1.8

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק