איך חוגגים תיקו? במועדון לילה

שחקני שאלקה הגרמנית, מלאדן קראסטיץ' ואיבן ראקיטיץ', בילו במועדון לילה אחרי משחק הליגה האחרון והושעו בשל כך ממשחק ליגת האלופות הערב מול רוזנבורג

יום שלישי 11 דצמבר 2007
אבי יופה
שאלקה 04 הגרמנית השעתה מהסגל שלה למשחק ליגת האלופות הערב מול רוזנבורג את הסרבי מלאדן קראסטיץ' והקרואטי איבן ראקיטיץ', אחרי שהשניים נצפו מבלים במועדון לילה בדואיסבורג במוצאי שבת האחרונה, כמה שעות אחרי שקבוצתם סיימה את משחקה מול פרנקפורט בתוצאה 2:2. חברם לקבוצה ג'רמיין ג'ונס, שבילה איתם במועדון אבל גם כך לא היה אמור לשחק הערב בשל השעייה, נקנס. כך נמסר בהודעה רשמית באתר האינטרנט של המועדון.

מאמן הקבוצה, מירקו סלומקה, רתח מזעם לאחר שצפה בתמונות של השלושה מבלים במועדון כמה שעות אחרי משחק הליגה ופחות משלושה ימים לפני אחד המשחקים החשובים העונה של המועדון. שאלקה חייבת לנצח את רוזנבורג, אחריה היא מפגרת בשתי נקודות, כדי להעפיל לשלב הבא בליגת האלופות. 

"התנהגות השחקנים לחלוטין לא מתקבלת על הדעת", הצהיר סלומקה, "הם יודעים מה הם צריכים לעשות כדי להתכונן למשחק. חוקי הקבוצה הופרו בצורה קיצונית". 

קראסטיץ' בן ה- 33, הוא אחד משחקני ההגנה המנוסים של הקבוצה. ראקיטיץ' בן ה- 19, שיחק בכל חמשת משחקי הקבוצה עד עתה בליגת האלופות.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק