2

חווינו את החוויה עד הסוף

מוקדמות אליפות אירופה עד 21: גיא לוי, שסיים את תפקידו לאחר הניצחון מול מולדובה, מרגיש מסופק מהניצחון. לקראת ההמשך: לא יודע מה יהיה. מאור בוזגלו, המשחק התפתח כמו שרצינו. על גיא לוי: מאחלים בהצלחה

יום רביעי 26 מרץ 2008
אשר גולדברג

במשחק לא משכנע ומלהיב, הצליחה נבחרת ישראל הצעירה, לבטל את הכדורגל היפה ולנצח 0:1 קטן את נבחרת מולדובה. הסיפור המרכזי הוא סיום תפקידו של מאמן הנבחרת, גיא לוי. 

גיא לוי, שסיים את תפקידו בנבחרת הצעירה: "אני מרגיש טוב. השחקנים נתנו את כל מה שיש להם, ביום פחותȠטוב. ניצחנו את המשחק, חילקנו את הכוחות בין כולם. 

"אני מאוכזב איך ששיחקנו ואיך שתיפקדנו. יש משחקים שהם פחות טובים, אבל יש דברים מעבר לכדורגל. זוהי הדרך, חווינו את החוויה עד הסוף". לקראת המשך הקמפיין והקריירה: "אני לא ߙודע מה יהיה. אין לי הרבה מה להגיב בנושא".

מאור בוזגלו, שבישל את השער: "אני חושב שהמשחק התפתח כמו שרצינו. חשבנו שניתן עוד שערים, אבל לא הצלחנו. אנחנו יוצאים מאוכזבים מהמשחק, חשבנו ליותר להלהיב את הקהל, לא עשינו זאת.̠אנחנו מאחלים לגיא בהצלחה בהמשך. אני והוא היינו במערכת יחסים טובה, כמו בכל מאמן ושחקן. הפנים שלנו קדימה". 

לקראת המשך הקמפיין אמר בוזגלו: "כל משחק אנחנו מתרכזים לגופו. כשנגיע למשחק מול גרמניה, נהיה מוכנים ודרוכים". השילוב ע۝ סהר: "הוא ברמות הכי גבוהות באירופה, היה לי כיף לשחק איתו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק