בנזמה : ''מרגיש בעננים''

החלוץ הצעיר של ליון היה בשיאו הלילה .הסקוטים ייאלצו להסתפק בגביע אופ"א .פנרבחצ'ה הטורקית עלתה לראשונה בתולדותיה לשלב הבא. זיקו: מגיע לקהל לעלות איתנו

יום חמישי 13 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT
החלוץ המצויין של ליון כבש צמד בתוך חמש דקות האחרונות של המשחק והעיר את הסקוטים מחלום ליגת האלופת .בסיום המשחק הוא נשמע כמי שנמצא בתוך חלום.

כארים בנזמה: "שיקחנו מצויין היום נגד קבוצה ביתית שלא הפסידה לקבוצה צרפתית שלוש שנים.אני שמח שכבשתי אבל עוד יותר שמח שעלינו לשלב הבא בזכות השערים האלו ". 

הסקוטים ירדו מנוצחים לראשונה מזה שלוש שנים במסגרת אירופאית בביתם.וכמה אירוני שגם הפעם הם מובסים ע"י קבוצה צרפתית. הקבוצה מן העיר גלאזגו תיאלץ לראות את יריבתה השנואה סלטיק מעפילה לשלב הבא ואת מנצ'סטר יונייטד .היא כאמור תיאלץ להסתפק בגביע אופ"א.

במשחק נוסף ומעניין ניצחה פנרבחצ'ה את צסק"א מוסקווה 2:1 ועלתה לראשונה בתולדות המועדון לשב הבא בליגת האלופות.

המאמן הברזיאלי זיקו הודה בסיום לקהל הטורקי הנפלא : "הקהל הזה מלווה את המועדון בכל הרגעים בליגת האלופות ומגיע לו לעלות יחד איתנו לשלב הבא". עם שלל הברזילאים המשחקים במועדון צפוי הלילה קרנבל ברזילאי שצפוי להימשך עד שעות הבוקר, בניצוחו של רוברטו קרלוס.
איינדהובן שהייתה זקוקה לניצחון על מנת לעלות שלב כשלה במשימה כשהפסידה לאינטר 1:0 .
מן הפתיחה, נדמה היה כי לשחקני איינדהובן חשוב יותר משחקם נגד אייאקס בשבוע הקרוב במסגרת הליגה ההולנדית ,שחקני הקבוצה הפגינו משחק חלש ואנמי,שעלה להם בסיום בהדחה מוקדמת מן המפעל היוקרתי.

אינטר למרות שהופיעה עם הרכב חסר מאוד השיגה שער מרגלי החלוץ הארגנטינאי חוליו קרוז שסידר את הניצחון "לנרזורי" .

המאמן המנצח ,רוברטו מנצ'יני אמר בסיום: "זה היה משחק שלא נזקקנו לנצחון בכל מחיר, אך עדיין היה חשוב לשחקו היטב .החלוצים נעו היטב יצרו מצבים ועזרו לקישור במשימות ההגנה".
כאשר נשאל מנצ'יני באשר להעדפתו בהגרת השלב הבא אמר :"איך אני אמור לבחור ? כולן 
קבוצות מצויינות ".

בבית ו ' נערךמשחק בין רומא השניה למנצ'סטר יונייטד הראשונה, אשר לא קבע דבר. הדבר ניכר על כר הדש והקבוצות אכן חילקו ביניהן את הנקודות.

סר אלכס פרגוסון סקוטי שכן שמח הלילה, אמר בסיום : " אני חושב שבמחצית השניה איבדנו את הכדור יותר מדי פעמים, אך באופן כללי, אם מסתכלים על כל המשחק אני סבור שניתן להיות מרוצים מהתוצאה .

החלוץ המצויין ויין רוני אמר בסיום : "היתה לי אפשרות לנוח ולא לשחק במשחק הזה אך לא רציתי .החמצתי יותר מדי משחקים העונה ואני חייב לשחק את המשחקים האלו על מנת לצבור נסיון וכושר שאותו אצטרך לשלבים המאוחרים של הטורניר .  

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק