סיידורף ומילאן לגמר

אלופת אירופה, מילאן ניצחה 1:0 את אוררה רד דיימונדס היפנית, במסגרת חצי גמר אליפות העולם למועדוני שנערך באצטדיון יוקוהומה ביפן. סיידורף כבש לרוסיונרי בדקה ה-67

יום חמישי 13 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT
 קלראנס סיידורף, ההולנדי המצוין של מילאן העניק לקבוצתו את הכרטיס לגמר גביע העולם למועדונים.סיידורף כבש את שער הניצחון לנציגה האירופית, בדקה ה-67.הרוסיונרי יפגשו בגמר את בוקה ג'וניורוס, שניצחה את אטואל הטוניסאית 1:0 משער של קרדוסו.

דווקא הקבוצה היפנית יזמה ב-10 הדקות הראשונות של המשחק והגיעה למספר מצבים נוחים. חניכיו של אנצ'לוטי, ניכנסו למשחק בדקה ה-13, שבעיטה חופשית של פירלו עברה לה סנטימטריים מעל השער.

המחצית השנייה התנהלה בשליטה של המילאניזם, כאשר בדקה ה-67 קאקא עם אחת הפריצות המצוינות שלו, מצא את ההולנדי לא מחוסה,וזה לא התבלל וכבש לרוסיונרי את השער היקר, שיפגיש את אלופת אירופה עם אלופת דרום אמיריקה ב-16 לדצמבר.

המאמן המנצח אנצ'לוטי סיכם: "המטרה של כולנו הייתה משחק הגמר, ועכשיו נשאר לנו עוד משחק אחד כדי להשלים את המטרה, התאמנו את המשחק שלנו לקצב שלהם ואני שמח, שידענו לנצל את אחד המצבים שהגענו אליהם.

אנצ'לוטי מאוד חושש מהיריבה מארגנטינה, בוקה: "זוהי קבוצה צעירה ורעבה לתארים, שיש לה יכולות מצוינות.הם משחקים בקצב איטי ובלי רגשי נחיתות.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק