בהלת כרטיסים לקראת הפועל

אוהדי בית"ר ירושלים חוטפים את הכרטיסים לקראת מפגש הקצוות של קבוצתם ביום ראשון מול הפועל ת"א. אלי גוטמן ואבוקסיס יזכו לקבלת פנים "חמה" בטדי

יום חמישי 13 דצמבר 2007
אסף שקד

 יממה לאחר ההדחה מגביע הטוטו ובבית"ר משדרים עסקים רגיל לקראת המשחק המסקרן מול הפועל ת"א ביום ראשון. בהלת הכרטיסים למשחק שהחלה כבר ביום ראשון, הגיעה אחר הצהריים לשיאה כשרק פחות מ-1500 כרטיסים נותרו ליציעים של בית"ר ירושלים. 

כרטיסי הנוער אזלו כבר ביום שלישי וההערכה היא כי כל הכרטיסים שהוצאו למכירה המוקדמת יאזלו כבר ביום ראשון בבוקר. משרד הכרטיסים בימות בשיתוף עם הנהלת בית"ר ירושלים החליט להקצות עוד 500 כרטיסים למכירה בקופות ביום המשחק.

שמעון גרשון שיפגוש ביום ראשון את האקסית שלו, יפגוש אותה לראשונה כשהיא ניצבת במקום האחרון בטבלה. הבלם שהגיע בתחילת העונה שעברה לבירה, התאקלם במהירות בבית"ר ירושלים ולמרות העבר המפואר שלו בהפועל ת"א, בסביבתו מספרים כי נושא השיחה הפך לבית"ר ירושלים מאז הוא עבר לשחק אצלה. 

חברים בקבוצה מספרים על ההכנות של הבלם לקראת המשחק ביום ראשון, "גרשון הפך לשחקן בית"ר לכל דבר ומי שלא יודע על העבר שלו בחיים לא יחשוב שאת מירב שנותיו הוא העביר בהפועל ת"א", מספר אחד מחבריו לקבוצה, "גם המצב החמור שאליו נקלעה הקבוצה בה הוא גדל, לא מפריע לו כל כך, עדיין לא פגשתי שחקן מקצוען שכמוהו שמתרכז אך ורק במה שקורה בקבוצה שלו. אני זוכר שחקנים שעזבו את מועדון האם שלהם וראו אותו שוקע ודאגו למצב המועדון. אצל שמעון זה לא ככה, אחרי כל משחק הוא הראשון לשמוח ורואים את הרצון שלו לזכות בעוד תארים עם בית"ר ירושלים".

חבר אחר בקבוצה מספר על חשיבות המשחק ביום ראשון עבור גרשון, "אצל שמעון כל משחק הוא חשוב, אבל טבעי שמול הפועל ת"א האנרגיות שלו יעלו. אני בטוח שהוא לא מרחם על מצבה של הפועל ת"א ושהוא ישמח להיות שותף בניצחון עליהם ביום ראשון. במשחקים מהסוג הזה המוטיבציה של כל הקבוצה עולה לגבהים מדהימים ואצל שמעון זה גם קורה באופן אישי".

אצל האוהדים מורגש היטב ההתרגשות לקראת המשחק. העובדה שהפועל ת"א תגיע עם אלי גוטמן על הקווים בצוותא עם יוסי אבוקסיס, גורמת לאוהדים לייחס למשחק חשיבות גדולה מאוד. "מאז שאלי גוטמן עזב אותנו הוא הפך למאמן שהכי שנוא שהיה לנו אי פעם, בכל פעם כשהוא חוזר לטדי הוא מקבל את הקללות המגיעות לו", מספר אחד מהאוהדים של הקבוצה, "עכשיו הוא מגיע עם הקבוצה שאנחנו הכי שונאים ואין דבר יותר טוב מזה. אנחנו נכין לו ולאבוקסיס קבלת פנים שהוא לא ישכח בחיים".

היום זכו שחקני בית"ר ליום חופשי מאימונים ומחר תחזור הקבוצה להתכונן לקראת המשחק. כריסטיאן אלברז שחזר השבוע לאימונים חלקיים, ימשיך להתאמן גם בסופ"ש אז תתקבל החלטה האם להרכיבו בסגל. ברק יצחקי הפצוע יחמיץ שוב את המשחק ואילו אבירם ברוכיאן יעבור בסופ"ש מבחן כשירות שיקבע האם הוא יכול להיכלל בסגל.

טברקטו קאלה זכה היום לשיחות רבות מאוהדי בית"ר ירושלים שתמכו בו לאחר שהחמיץ אמש את הבעיטה המכרעת מול מכבי חיפה. השוער הקרואטי היה במצב רוח מדוכדך אמש, אך היום לאחר שקיבל שיחות טלפון מהאוהדים מצב הרוח שלו נפגש. בשעות הערב נפגש סוכנו של השחקן-עובד קראוס, עם מאמן בית"ר ירושלים יצחק שום והשניים דנו על שיחררו של השחקן ללאציו. בבית"ר בכל אופן אין שום כוונה לאפשר לשוער לעזוב.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק