איבדנו את כושר ההרתעה

מאמן ת"א עודד קטש, יודע שהמשחק הקרוב בליגה מול אשקלון הוא אבן דרך להמשך המאבקים של הקבוצה במישור המקומי ויהווה סיפור אחר, בניגוד למשחק ששוחק מול לה מאן

יום חמישי 13 דצמבר 2007
מערכת TELESPORT
בניגוד לדקות שאחרי משחק ההפסד להפועל חולון, הפעם היו חיוכים בקרב אנשי מכבי תל אביב, שהזכירו את הערב המוצלח מול אריס סלוניקי לפני כשבועיים. גם אז, כמו בחמישי בערב, מכבי הרשימה במרבית שלבי המשחק והוכיחה כי יש לה כדורסל, אבל מנגד אותו הפרש לא מספיק לכל דקות המשחק.

מאמן ת"א, עודד קטש: "אני חושב שהמשחק מול לה מאן היה די זהה למשחק שהיה מול אריס. שיחקנו טוב במחצית הראשונה ויכולנו להפוך את המשחק לקל יותר בחצי השני. אנחנו משנים משום מה את סגנון משחק שלנו ברגע שאנחנו מובילים ואז אנחנו מאבדים את ההפרש. כשאנחנו מגיעים לדקות האלה, כשקבוצה רצה וצריך לקבל החלטות יש משום מה חשש". 

לגבי מצב הקבוצה בליגה אמר קטש: "אני חושב שמצבנו בסדר. בליגה אמנם הפסדנו פעמיים אבל לא הגענו למשחקים מספיק מרוכזים. המצב טוב, אבל אנחנו צריכים לבוא ולתת הצהרה, כי איבדנו את כושר ההרתעה שלנו. אסור לשכוח שאת כל זה עשינו ללא שני השחקנים המרכזיים שלנו, טל בורשטיין וניקולה וויצ'יץ'".

יו"ר מכבי תל אביב, שמעון מזרחי: "שיחקנו כמו קבוצה וזה מה שחשוב. אני מאמין שמכאן נכנס לתלם ונצא לדרך טובה יותר".  

רביב לימונד: "מכבי באה למשחק מוכנה ומלאת מוטיבציה. היה לנו קשה מאוד להתמודד עם פייזר ובאטיסטה מתחת לסל. הם פשוט הרגו אותנו".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק