חשוב שניצחנו כקבוצה

מכבי חזרה מרוצה מלה מאן, והיו"ר שמעון מזרחי מרוצה מהדרך בה ניצחה הקבוצה. מרכוס פייזר: "הקבוצה הזו יכולה להגיע עד מדריד"

יום שישי 14 דצמבר 2007
שלמה חסיד
 מכבי ת"א חזרה היום מהמשחק בלה מאן, שם השיגה את ניצחון החוץ השני ברציפות שלה ביורוליג. יו"ר הקבוצה שמעון מזרחי אמר ל-telesport: "אני מאוד מרוצה. מה שחשוב שהקבוצה ניצחה כקבוצה. היינו טובים מאוד בשלושת הרבעים הראשונים וככה מכבי צריכה להיראות. אני מאוד מרוצה. ברבע האחרון לא המשכנו את התנופה אבל מה שחשוב זה עצם הניצחון שמשמח אותנו מאוד ומבשר טובות להמשך".

המאמן עודד קטש אמר: "אני בהחלט מרוצה. זה היה המשחק הטוב ביותר שלנו ביורוליג השנה. אמרתי לשחקנים שאני שבע רצון. ידעתי שככל שיעברו המשחקים נתחבר. אין לזלזל באף יריבה במיוחד לא במשחקי חוץ ביורוליג. אנחנו נגיע מוכנים למשחק מול אשקלון ביום ראשון ונקווה לא לאכזב גם בליגה. במכבי כל משחק הוא קשה נגד כל יריבה ובכל מפעל".

דיוויד בלות'נטאל: "סוף סוך רואים את מכבי האמיתית. נתנו שלושה רבעים מצויינים. ברבע הרביעי הם רצו אבל ידענו לשמור על הניצחון וזה מה שחשוב. אנחנו לא מזלזלים באף יריבה, לא בריטאס ולא באשקלון. שכחנו כבר את המשחק הזה ואנחנו בראש עם המשחק ביום ראשון במטרה להמשיך במסלול הניצחונות. יש אווירה טובה בקבוצה ואנחנו שמחים לנצח פעם שניה ברציפות בחוץ ורק מקווים שזה יימשך".

מרכוס פייזר: "במכבי יש שחקנים מצויינים, יש אווירה טובה, מצבינו מצויין בטבלת הבית. אני מאמין שבסגל הזה אפשר להגיע רחוק, ממש עד מדריד. היה טבעי שייקח לנו זמן להתחבר ואנחנו כבר יותר מכירים זה את זה. המטרות ברורות ואנחנו הולכים קדימה".

אסטבן באטיסטה אמר: "היה מתח לפני המשחק כי ידענו שלה מאן צריכה לנצח איפהשהו ומאוד השתדלנו לא להיות הקבוצה שתחטוף מהם. באנו ללה מאן במוראל לא גבוה אחרי ההפסד לחולון, אבל האווירה בקבוצה השתפרה, הביטחון שלנו לא נפגע והראנו את זה על הפרקט. עכשיו אנחנו עם הפנים לאשקלון ואנחנו יודעים שלא יהיה קל".

צילום ועריכה: עדי פלדמן

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק